Медичний порталУстановиОдесаМедичний центрМедичний центр "Дім Здоров'я"
Медичний центр Дім Здоров'я

Медичний центр "Дім Здоров'я"

Медичний центр , Клініка

Французский бульвар, 85 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 748-07-47
+38 (048) 746-56-34
dom_zdorovya@ukr.net
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Дім здоров'я" знаходиться в в самому мальовничому районі Одеси, на Французькому бульварі, на території санаторію імені Чкалова. Навіть місце розташування "Дому здоров'я" відповідає профілю лікувального впливу - натуропатія, або лікування природою.

Натуропатія розглядає людину як єдину гармонійну систему, в якій всі процеси нерозривно пов'язані один з одним, а хвороби виникають унаслідок накопичення в організмі відходів його життєдіяльності в результаті неправильного способу життя, незбалансованого харчування, поганої екології, стресів, а також захоплення медикаментозними (хімічними) методами лікування.

Наш центр молодий - він заснований в 2007 році. Ми намагаємося без необхідності не застосовувати при лікуванні хвороб синтетичні ліки-ксенобіотики, які є чужорідними для організму і небезпечними для здоров'я. Для пацієнтів у нас припасені цілющі ферменти медичної п'явки, чудовий дар природи - бджолина отрута та інші продукти з вулика, трав'яні збори і медові фітокомпозиції. У "Домі здоров'я" ведуть прийом висококваліфіковані лікарі, які пройшли навчання та спеціалізацію в провідних натуропатичних клініках С.-Петербурга, Москви та Києва: терапевт, гірудотерапевт, апітерапевт, фітотерапевт, фізіотерапевт. Кваліфіковані і уважні медсестри забезпечать Вам комфортне перебування в центрі під час процедур. Високі клінічні результати обумовлені використанням у лікувальній практиці спільно з традиційними терапевтичними методами широкого арсеналу натуропатичної медицини.

 

Спеціалісти

Масажист, Терапевт, Фізіотерапевт, Гірудотерапевт, Натуропат, Народна і нетрадиційна медицина

Відгуки про Медичний центр "Дім Здоров'я"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук