Медичний порталУстановиБориславМедичний центр Медичний центр "Богдан"
 Медичний центр Богдан

Медичний центр "Богдан"

Медичний центр , Стоматологія, Швидка допомога

вул. Хмельницького, 33 Б , Борислав, Львівська область
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Богдан" розташований у приміській зоні мальовничого куточку заповідника „Розточчя” та розрахована на 35 ліжок. Палати 1- та –2х містні з усіма вигодами. Матері з дітьми можуть знаходитись разом у спеціально обладнаній палаті. Хворі мають можливість поспілкуватись у затишному холі-вітальні чи прогулятись у парку на території медцентру. У нас створені максимально комфортні умови для перебування пацієнтів, що відповідають європейським стандартам. Затишні палати зі всіма вигодами, чотириразове харчування відповідно до призначених лікарем–дієтологом рекомендацій, уважний висококваліфікований медперсонал – все це забезпечує позитивний настрій та сприяє швидкому одужанню наших пацієнтів.

У Медичному центрі „Богдан” Ви можете пройти повне профілактичне комплексне обстеження із застосуванням всіх діагностичних можливостей, що надасть Вам змогу надовго зберегти міцне здоров'я та добре самопочуття.

У медичному центрі працюють лікарі вищої та першої медичної категорій. Постійно консультують пацієнтів медцентру провідні медичні спеціалісти Львова та України.

Цілодобово надається висококваліфікована медична допомога при хірургічних, гінекологічних, терапевтичних, гастрологічних, неврологічних, кардіологічних захворюваннях. 

Відділення інтенсивної терапії забезпечує цілодобове спостереження та надання допомоги хворим у критичних станах. 

У трьох операційних залах сучасне хірургічне обладнання, наркозна апаратура дозволяють проводити велику кількість оперативних втручань при різних захворюваннях черевної порожнини, сечостатевої системи, ортопедичних захворюваннях, травматології, гінекології, офтальмології.

Психологічний комфорт дуже важлива складова людського життя. Проблемні моменти у зовнішньому вигляді, дефектах шкіри, статури та т.д. іноді роблять життя неможливим. Тут допомога лікаря спеціаліста з пластичної хірургії не замінна.

У відділенні пластичної хірургії проводиться:

  • омолодження обличчя (підтяжка шкіри обличчя; підтяжка шкіри чола та повік; корекція форми губ; підтяжка шкіри шиї; корекція форми вух; корекція форми підборіддя);
  • пластика носа (естетична та функціональна);
  • пластика молочних залоз (збільшення молочних залоз; корекція молочних залоз; зменшення молочних залоз);
  • операції на тілі (ліпосакція – видалення жирової клітковини з проблемних ділянок тіла; абдомінопластика – формування передньої стінки живота при розтяжках);
  • лікувальна косметологія (лазерне видалення бородавок та папілом; лазерне післярубцеве шліфування шкіри ).

У медичному центрі також діє стоматологічний кабінет. Красиві здорові зуби один із важливіших моментів людської краси.

В діагностичному процесі застосовуються сучасні апаратні та лабораторні методи обстежень. Співпраця дає можливість ефективно та оперативно використовувати всі можливості наукового та технічного потенціалу Львова.

 

 

Спеціалісти

Кардіолог, Терапевт, Лаборант, Педіатр, Реабілітолог, Масажист, Стоматолог

Відгуки про Медичний центр "Богдан"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук