Медичний порталУстановиДніпропетровськМедичний центрМедичний центр "БиоМедика"
Медичний центр БиоМедика

Медичний центр "БиоМедика"

Медичний центр

вул. Клари Цеткін, 6 А , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 370-21-14
ullman@veritas.dp.ua
Сховати карту

Про установу

У Центрі обстеження та лікування проводиться на спеціальному обладнанні, з використанням комп'ютерної обробки вимірюваних параметрів. Апаратура розроблена московським Центром Інтелектуальних Медичних систем ("Імедіс") і сертифікована в Україні. У разі необхідності, призначаються антигомотоксикологические препарати фірми Heel (Німеччина), показали свою високу ефективність.

Хотілося б звернути Вашу увагу на різницю в підходах до лікування в Центрі і традиційних методів. Традиційні методи можна описати приблизно так: якщо заболіла голова - приймаємо таблетку від головного болю, підвищилася температура - таблетка від температури. Але ж і головний біль та підвищення температури це природна реакція організму, що вона чимось викликана. Ми вважаємо своїм завданням усунення причини захворювання, хоча це набагато складніше, а не боротьбу з його наслідком.
В основі механізму лікування лежить програмний характер багатьох процесів в організмі. Підтримка температури тіла, обмінні процеси, робота серця, печінки відбуваються за певними програмами, без участі нашої свідомості. Слід зауважити, що певний вплив ми все ж надаємо наприклад почастішання серцебиття при хвилюванні або підвищення слиновиділення при уявному образі лимона. Звідси випливає необхідність дотримання певної "гігієни" думок для одужання.

Лікування зводиться, з одного боку, до підтримання природних програм організму і з іншого до придушення негативних, або викликаних порушеннями в самому організмі, або впливом вірусів, бактерій або інших збудників. При цьому не тільки придушуються збудники хвороб, але і нейтралізуються сліди їх перебування в організмі людини.

Спеціалісти

Гомеопат (нетрадиційна медицина)

Відгуки про Медичний центр "БиоМедика"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук