Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Біомед"
Медичний центр Біомед

Медичний центр "Біомед"

Медичний центр

пр-т. Маяковського 27/1 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 8.00 - 20.00 Сб: 8.00 - 18.00 Нд: 9.00 - 17.00
+38 (044) 546-06-56
+38 (044) 547-52-00
+38 (067) 500-33-23
mcbiomed@list.ru
Сховати карту
Філії:
Медичний центр "Біомед"
вул. Урлівська, 8

Про установу

Медичний центр "Біомед" заснований в 1998 р. Спеціалізується на наданні медичних послуг в області урології, гінекології, мамології, кардіології, гастроентерології, неврології, дерматології.

За допомогою сучасного медичного обладнання проводиться комплексне обстеження та діагностика методом ультразвукового дослідження, а також всі види лабораторних досліджень. Професіоналізм медичного персоналу і сучасний рівень сервісу при наданні допомоги високої якості дозволяють пацієнтам отримувати відчуття надійності, захищеності і комфорту, а широкий вибір медичних послуг, забезпечує діагностику захворювань на ранніх стадіях, якісне планове лікування і профілактику.

У нашому центрі для ефективного вирішення проблем чоловічого і жіночого здоров'я трудиться колектив фахівців для яких основною умовою, поряд з професіоналізмом, є наявність високих моральних принципів, відсутність формалізму в роботі, прагнення до розвитку та постійного навчання. Ми прагнемо до максимально ретельного обстеження і лікуваня, не залишаючи без уваги будь-які симптоми і особливості Вашого організму, які можуть негативно позначитися на результатах лікування хвороб статевої системи, відновлення репродуктивної та сексуальної функції.

Кожному пацієнту ми гарантуємо уважне ставлення і високий професіоналізм наших фахівців!

У нас Ви можете отримати консультації, пройти діагностику і лікування у фахівців за такими напрямами: Гінекологія, Дерматовенерологія, Мамологія, Урологія, Гастроентерологія, Кардіологія, Неврологія, Лабораторна діагностика, Ультразвукова діагностика, Дермато косметологія, Масаж.

Фахівці

Невролог

Спеціаліст УЗД

Гастроентеролог

Гінеколог

Акушер

Дерматолог

Анестезіолог

Уролог

Мамолог

Венеролог

Спеціалісти

Хірург, Уролог, Гінеколог, Мамолог, Проктолог, Дерматолог, Венеролог, Сімейний лікар, Гастроентеролог, Терапевт, Масажист, Вертебролог, Спеціаліст УЗД, Ортопед, Травматолог, Невролог, Акушер, Анестезіолог

Відгуки про Медичний центр "Біомед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук