Медичний порталУстановиЛьвівМедичний центрМедичний центр "Біокурс"
Медичний центр Біокурс

Медичний центр "Біокурс"

Медичний центр

вул. Новаківського, 8/1 , Львів, Львівська область
+38 (032) 261-05-95
+38 (032) 261-05-94
+38 (032) 261-05-96

+38 (067) 674-38-31
+38 (099) 314-22-45
Головний лікар
Жиравецкий Тарас Миронович
Сховати карту

Про установу

В першу чергу це більш ніж 20-річний досвід роботи команди лікарів професіоналів, наявність сучасної апаратури, можливість провести комплексні обстеження протягом 1 дня, діагностика та лікування в одній клініці, співпраця з клініками Австрії , Німеччини, Швейцарії, Туреччини, довіра тисяч Українських медиків, які скеровують ось уже 20 років пацієнтів на обстеження у клініку, а також домашня атмосфера спокою та комфорту , яка панує у закладі. 

Основні напрямки роботи клініки."поліклініки". Тобто в одній установі пацієнт може отримати консультацію спеціаліста, а також пройти усі необхідні обстеження для встановлення діагнозу – об'єктвного стану на момент обстеження.

Лікарі Біокурсу є забезпечені усіма необхідними засобами для діагностики захворювань на ранніх стадіях, обстеження проводиться оперативно, що дає можливість вчасно прийняти вірне рішення враховуючи об'єктивний стан кожного пацієнта на момент обстеження. Усі лікарі дотримуються стандартів лікування затверджених МОЗ України, а також враховують досвід закордонних колег. У кожного лікаря в арсеналі є сучасні прилади, які виділяють їх на ринку медичних послуг у Західній Україні. Наприклад: у гінеколога - лазер для вапоризації ерозії шийки матки та кондилом, в проктолога - прилад для безоперативного лікування геморою, в уролога - можливість виконати УЗД сечостатевої системи без спеціальної підготовки пацієнта, у кардіолога - можливість виконати ЕХО-КГ, ЕКГ протягом консультації. Незмінним залишається багаторічний досвід лікарів, а також тривалість консультації від 30 хвилин до 2 годин ( при необхідності) у комфортій атмосфері, за попереднім записом. 

 

Фахівці

Гепатолог

Інфекціоніст

Спеціалісти

Гепатолог, Інфекціоніст, Ревматолог, Дерматолог, Трихолог, Радіолог, Кардіолог, Терапевт

Відгуки про Медичний центр "Біокурс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук