Медичний центр АВ Пульс

Медичний центр "АВ Пульс"

Медичний центр

вул. Героїв Сталінграда, 47 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (067) 912 83 89
+38 (093) 993 24 09
+38 (066) 715 67 20
Сховати карту

Про установу

Більше 15 років ми проводимо ефективне лікування різних захворювань в місті Дніпропетровськ.

Для ефективного лікування ми застосовуємо одночасний вплив різними методами.

У деяких випадках найефективнішим виявляється поєднання древніх методів лікування з сучасними, наприклад, озонотерапією та гірудотерапією.

В інших - мануальна терапія і фізпроцедури (магнітотерапія, електростимуляція).

Іноді не обійтися і без медикаментозного лікування.

Кожна людина унікальна і лікування ефективно якщо кошти підібрані індивідуально.

І ми зробимо все щоб допомогти Вам!

У медичному центрі "АВ Пульс " проводять прийом:

1. Озонотерапевт - озонотерапія, оздоровлення і омолоджування організму, лікування тромбофлебіту, діабетичної стопи, реабілітація після променевої хіміотерапії, лікування сердцево - судинних захворювань, алергії, простатиту, бронхіальної астми.

2. Гірудотерапевт - гірудотерапія, лікування фарікоза і трафіческой виразки.

3. Мануальний терапевт - лікування хребта, суглобів і грижі. Використовуються м'які техніки мануальної терапії.

4. Масажист - лікувальний і косметологічний масаж.

5. Невролог - займається діагностикою та лікуванням хвороб, пов'язаних з нервовою системою. Це захворювання центральної (головний і спинний мозок) і периферичної (нервові волокна) нервової системи. Наприклад, пухлини головного і спинного мозку, неврити, невралгії, інсульти та інші порушення кровообігу головного мозку, енцефаліти, напади епілепсії. Також невролог в проводить реабілітацію постінсультних хворих.

6. Психолог - допомога при психосоматичних порушеннях здоров'я (нездужання і хвороби, викликані стресами і переживаннями), дозвіл і запобігання сімейних конфліктів (між подружжям або між дорослими дітьми та батьками), індивідуальний супровід в складний особистісний період, психологічна допомогу пережили втрату близької людини.

7. Психотерапевт - надає допомогу при депресії, захисній агресії, тривожності, страхах (у тому числі - страх соціуму), психологічних травмах, невротичних станах, наслідки стресів, сексуально-емоційних проблемах і дисгармонії, проблеми спілкування та взаєморозуміння, накопиченні образи, синдромі хронічної втоми.

8. Рефлексотерапевт - у медичному центрі «АВ Пульс» рефлексотерапія застосовується спільно з іншими методами лікування. Поєднання рефлексотерапії з іншими методами лікування дозволяє значно підвищити ефективність лікування. У лікуванні використовується: магнітотерапія, електростимуляція, лазеропунктура, гірудотерапія і гірудопунктура, вібраційний масаж, масаж і прогрівання спини і суглобів на масажному ліжку "Nuga Best", вакуумна рефлексотерапія.

9. Сексопатолог - анонімний кабінет, лікування сексуальних розладів.

10. Косметолог - чистка обличчя, косметологічний масскаж, омолоджуючі процедури, воскова епіляція, макіяж, пілінг, омолоджуючі маски.

11. Венеролог - анонімний кабінет, лікування венеричних захворювань, сифілісу, трихомоніазу, хламідоза, захворювань, що передаються статевим шляхом.

12. Дерматолог - анонімний кабінет, лікування шкірних захворювань, демодекозу, лікування грибка нігтів, домодекса на обличчі, псоріазу.

Спеціалісти

Венеролог, Дерматолог, Невролог, Мануальний терапевт, Масажист, Психолог, Психотерапевт, Сексолог / сексопатолог, Косметолог, Народна і нетрадиційна медицина, Гірудотерапевт

Відгуки про Медичний центр "АВ Пульс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук