Медичний порталУстановиОдесаМедичний центрМедичний центр "Андромед"
Медичний центр Андромед

Медичний центр "Андромед"

Медичний центр , Лабораторія, Жіноча консультація, Стоматологія, Лікувально-діагностичний центр

вул. Суднобудівна, 1 , Одеса, Одеська область
Пн. - Сб. : 9.00 - 19.00
+38 (0482) 34-82-23
+38 (0482) 34-82-24
+38 (0482) 33-53-03


+38 (063) 701-83-83
+38 (093) 608-82-82
Сховати карту

Про установу

Міський медичний центр "АНДРОМЕД" розпочав свою діяльність 1 вересня 1997 року. В першу чергу робота центру була спрямована на надання висококваліфікованої консультативної та лікувальної медичної допомоги населенню міста, області, південного регіону України з проблем урології, гінекології. Спочатку центр був оснащений новітнім лікувально-діагностичним обладнанням для ендоскопічної та ультразвукової діагностики, а також апаратом для безопераційного лікування гіперплазії передміхурової залози (аденоми). Однак, в дуже короткий період з'явилася необхідність розширення діяльності центру. У грудні 1997 року було відкрито стоматологічне відділення, а в 2001 році - офтальмологічне відділення, які оснащені унікальною лікувально-діагностичною апаратурою.

На сьогоднішній день центр оснащений найпотужнішою інструментальною і лабораторною базою, що дозволяє проводити детальну діагностику захворювань внутрішніх органів в найкоротші терміни. Персонал центру пройшов стажування в Німеччині, Італії, Ізраїлі та Росії. Постійне вдосконалення методик діагностики та лікування, у відповідності з останніми світовими досягненнями медичної науки, дозволяє надавати повний спектр амбулаторної медичної допомоги. "АНДРОМЕД" співпрацює з багатьма державними клініками і науково-дослідними інститутами Одеси та України, а також провідним ізраїльським госпіталем - "Ассаф-Арофе".

Наші пріоритети:

  1. Якість і новаторство. Постійне впровадження нових лікувально-діагностичних технологій із застосуванням новітнього обладнання дозволяє надавати медичну допомогу високої якості.
  2. Конфіденційність. Лікарська таємниця для співробітників центру це не порожній звук або гарна фраза - це частина повсякденної роботи.
  3. Колегіальність і співпраця з провідними медичними установами Одеси та України.
  4. Поваги і довір'я. Найголовніше досягнення за минулий період - це репутація. Своєю професійною роботою медичний центр "АНДРОМЕД" заслужив повагу колег і пацієнтів.

Фахівці

Уролог

Хірург

Стоматолог

Гінеколог

Дерматолог

Венеролог

Спеціалісти

Андролог, Гінеколог, Стоматолог, Терапевт, Уролог, Хірург, Спеціаліст УЗД, Венеролог, Дерматолог, Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Медичний центр "Андромед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук