Медичний порталУстановиВінницяМедичний центрМедичний центр "Альтамедика"
Медичний центр Альтамедика

Медичний центр "Альтамедика"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

вул. Литвиненка, 40 , Вінниця, Вінницька область
понеділок-п\'ятниця 9.00-18.00 субота 9.00-14.00
+38 (0432) 50-54-09
+38 (0432) 53-61-42
altamedik@gmail.com
Головний лікар
Шевня Богдан Петрович
Сховати карту

Про установу

Довірити своє здоров'я справжнім професіоналам хоче кожен, хто їм дорожить. Ми надамо вам таку можливість - у медичному центрі «Альтамедика», який знаходиться в самому серці Вінниці, працюють самі компетентні фахівці в області діагностики і лікування захворювань.

Цей сучасний центр надає цілий комплекс послуг: діагностика, лікування та профілактика проблем зі здоров'ям у чоловіків і жінок.

Найвідоміший медичний центр у Вінниці «Альтамедика» дотримується кількох головних принципів у своїй роботі. Це, перш за все, професіоналізм, використання найсучаснішого обладнання і надання широкого спектру послуг. Важливим також є і наш ключовий принцип - приємне людське ставлення до пацієнтів, адже ні для кого не секрет, що нервова і психічна гармонія є запорукою успішного лікування хвороб.

За допомогою сучасного обладнання, професіонали «Альтамедика» з максимальною точністю встановлять діагноз і проведуть ефективне лікування.

Кращий медичний центр у Вінниці оснащений новітньою лікувально-діагностичною апаратурою, за допомогою якої можна отримати достовірні результати і домогтися ефективного лікування.

Клініко-діагностична лабораторія центру «Альтамедика» застосовує інноваційні технології, комплексність і широкий спектр досліджень. Сервіс клініки якісний і оперативний, що забезпечує високу точність результатів та ефективність лікування.

Лікарська робота проводиться у відповідності з сучасними лікувально-діагностичними алгоритмами, які враховують індивідуальні особливості кожного організму.

Роботу персоналу центру значно спрощує програмне забезпечення «Медиком», розроблене нашими фахівцями. З його допомогою можна в лічені секунди знайти необхідну інформацію про пацієнта, що значно економить час.

Медичний центр «Альтамедика» працює згідно ліцензії Міністерства охорони здоров'я України на надання медичної допомоги, і сертифікатом акредитації МОЗ України першої категорії.

Наші лікарі дають висновки і призначення, які прийнятні докторами інших медичних установ та зрозумілі нашим пацієнтам.

Ми гарантуємо пацієнтам анонімність, якість і достовірність результатів обстеження і медичної допомоги. Також наші пацієнти будуть приємно здивовані лояльними цінами і гнучкою системою знижок.

Фахівці

Мамолог

Онколог

Хірург

Гінеколог

Гастроентеролог

Ендокринолог

Уролог

Спеціалісти

Андролог, Венеролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Невролог, Онколог, Терапевт, Уролог, Хірург, Ендокринолог, Мамолог

Відгуки про Медичний центр "Альтамедика"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук