Медичний порталУстановиЗапоріжжяМедичний центрМедичний центр "Алергоцентр"
Медичний центр Алергоцентр

Медичний центр "Алергоцентр"

Медичний центр

вул. Перемоги, 65 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 218-47-65
Сховати карту

Про установу

У 2005 р. відкрито "Алергоцентр" по вул. Перемоги, 65

Центр поставив завдання забезпечення висококваліфікованої діагностики і лікування алергічних захворювань, розробку програм лікування та реабілітації для осіб з ослабленим імунітетом, синдромом хронічної втоми, курців, які часто хворіють простудними захворюваннями та інших.

Для виконання поставлених завдань центр залучив найкращих фахівців, практикує новітні технології лікування. В лікуванні і оздоровленні використовуються спелеотерапія (лікування в соляній шахті), гідролазеротерапія, скануюча лазеротерапія, ультразвук, магнітотерапія, голкорефлексотерапія, лікувальний і оздоровчий масаж, небулайзерна терапія, сауна та інші.

Діагностична база представлена сучасними методами алергодіагностики, широким спектром імунологічних, бактеріологічних, загальноклінічних і біохімічних досліджень. Проводиться дослідження функції дихання, електрокардіографія, реовазографія, УЗД.

Вся необхідна допомога надається амбулаторно і за типом денного стаціонару, з урахуванням усіх супутніх захворювань пацієнта.

Для лікування пилкової алергії використовується метод лікування алергенами пилку рослин - "щеплення" від алергії. Вчасно проведене лікування алергенами дає стійкий позитивний результат, знижуючи чутливість організму до причинним алергенів. Найкращі результати досягаються при початку лікування в перші роки виникнення захворювання. Лікування проводиться в період з листопада по березень, тому покваптеся.

Можливий виклик лікаря додому та в офіс.

Звернувшись в "Алергоцентр" ви отримуєте:
- повний комплекс діагностики і лікування, що відповідають останнім досягненням Світової медицини.
-індивідуальне рішення всіх проблем Вашого організму.

Спеціалісти

Алерголог, Гастроентеролог, Дерматолог, Імунолог, Кардіолог, Психіатр, Терапевт, Фізіотерапевт, Ендокринолог

Відгуки про Медичний центр "Алергоцентр"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук