Медичний центр ALBA-MED

Медичний центр "ALBA-MED"

Медичний центр , Стоматологія

вул. Київська, 153 А , Севастополь, Крим
Пн-Сб: 9.00 - 18.00
+38 (0652) 70-07-88
+38 (099) 183-47-53
+38 (097) 309-17-93
Сховати карту

Про установу

Можливість проконсультуватися в одному місці у необхідних лікарів, провести діагностику, отримати лікування, позбавляє від зайвих клопотів і економить ваш час.
Спектр медичних послуг центру дозволяє отримати своєчасну і якісну допомогу, кращі сучасні методики об'єднані в комплексний, цілісний підхід, тим самим забезпечуючи позитивні результати проведеного лікування.
• На умовах конфіденційності наш центр пропонує всі аналізи і сучасну діагностику (мазки, ПЛР, аналізи крові, УЗД), лікування захворювань і основних інфекцій, що передаються статевим шляхом.
• Ціни на послуги центру доступні тільки заможним клієнтам, але і пацієнтам з середнім достатком, молоді та людям похилого віку.
Політика керівництва центру - це збереження доступних цін, гарантія високої якості медичних послуг і професійний підхід. Ми намагаємось бути доступними практично всім, хто звертається до нас.
Наші низькі ціни - це результат технологічного рішення, високого і стабільного попиту на наші послуги, гнучкої цінової програмі.
Ми можемо собі дозволити тримати низькі ціни!
В нашому центрі не займаються, так званої, "розкруткою клієнтів", всі необхідні медичні призначення суворо регламентуються. У наших пацієнтів завжди є вибір - де можна пройти необхідні обстеження і лікування, ціни і знижки на які однакові для всіх.
• Відділення медичного туризму пропонує Вам скористатися медичною допомогою медичного центру "Аlba-Мed".
У чому переваги прямого звернення в наш медичний центр?
-Без посередників
-До Ваших послуг провідні фахівці кримської медицини.
-Помірні ціни на медичні послуги.
-Чуйне, дбайливе ставлення і супровід під час лікування.
-Додаткові послуги: туризм (сприяння в організації відпочинку в Криму).

Фахівці

Стоматолог

Гінеколог

Спеціалісти

Гінеколог, Ендокринолог, Мамолог, Уролог, Венеролог, Дерматолог, Спеціаліст УЗД, Косметолог, Стоматолог, Гастроентеролог, Функціональна діагностика, Фітотерапевт, Педіатр

Відгуки про Медичний центр "ALBA-MED"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук