Медичний порталУстановиХарківМедичний центрМедичний центр "Афродіта"

Медичний центр "Афродіта"

Медичний центр

вул. Героїв Праці, 28а , Харків, Харківська область
+38 (057) 268-14-37
+38 (050) 633-15-83
Сховати карту

Про установу

Назва медичного центру "АФРОДІТА" обрано не випадково: у давньогрецькій міфології Афродіта була богинею краси і здоров'я. Адже дійсно, тільки здорова людина може бути по-справжньому красивий. Саме поняття здоров'я включає в себе не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів, а й стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя. Допомогти всім Вам у досягненні цього і є основним завданням Медичного Центру "АФРОДІТА".

 

Пацієнтам у першу чергу рекомендовано пройти комп'ютерну діагностику "Nakatani-test". Дана діагностика дозволяє визначити порушення функцій органів і систем організмів, що допоможе фахівцям медичного центру визначитися у виборі правильної тактики подальшого дообстеження та лікування.

 

Прекрасними помічниками методом комп'ютерної діагностики "Nakatani-test" виступають біологічно активні добавки до їжі, які є концентратами природних біологічно активних речовин, виділених з харчової сировини рослинного, тваринного морського або мінерального походження.

У Медичному Центрі "АФРОДІТА" здійснюється програма лікування надлишкової ваги та целюліту. З цією метою крім комп'ютерної діагностики пацієнтам рекомендується лабораторна діагностика (що включає аналіз крові на індивідуальну харчову сумісність), тестування. На підставі отриманої інформації, яка піддається ретельному аналізу, кожному пацієнтові призначається індивідуальне лікування, яке складається з консультації лікаря - дієтолога, підбору біологічно активних добавок до їжі, антицелюлітного масажу, фітотерапії, озонотерапії, гірудотерапії, комплексу вправ лікувальної фізкультури.

Багаторічний досвід співробітників медцентру і багатовікові традиції медицини показують, що комплекс даних видів терапії дає майже 100% позитивний ефект.

За наявності супутньої патології Вас проконсультують і призначать лікування гінеколог, психоневролог, уролог, дерматовенеролог, кардіолог. Всі методи лікування, пропоновані в Медичному Центрі "АФРОДІТА", спрямовані на профілактику захворювань та оздоровлення організму. Наша мета у досягненні максимального ефекту фізичного та душевного благополуччя пацієнтів. Затишна обстановка, уважне і доброзичливе ставлення персоналу розташовують до лікування в Медичному Центрі "АФРОДІТА". Тут Ви обираєте новий ефективний і безболісний шлях від турбують Вас проблем зі здоров'ям! Рівень цін в нашому медичному центрі доступний для жителів Харкова та гостей Першої столиці.

Спеціалісти

Гірудотерапевт, Масажист, Гінеколог, Дерматолог, Кардіолог, Невролог, Терапевт

Відгуки про Медичний центр "Афродіта"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук