Медичний порталУстановиДонецькМедичний центрМедична служба "Гастро-лайн"
Медична служба Гастро-лайн

Медична служба "Гастро-лайн"

Медичний центр

пр. Ілліча, 14-Е, каб. 618 , Донецьк, Донецька область
Пн-Сб: 8.30-14.30
develop.gastroline@gmail.com
Сховати карту

Про установу

 

Професійна команда лікарів, гідно втілює кращі традиції вітчизняної медицини і сучасні інноваційні технології. Ми пропонуємо швидке і безболісне обстеження шлунково - кишкового тракту!

Як правило, обстеження шлунково - кишкового тракту (ШКТ), вимагає відвідування багатьох кабінетів, іноді навіть у різних медичних установах і може займати багато часу (від декількох годин до декількох днів).

Стандартні обстеження найчастіше некомфортні, болючі, деякі пов'язані з променевим навантаженням.

Наша медична служба, віддає пріоритет неінвазивним і максимально щадним методам обстежень, заснованих на сучасних, інноваційних технологіях.

Ми надаємо широкий спектр послуг для обстеження ШКТ, таких як: дихальний тест на хелікобактерну інфекцію, дихальний тест на синдром надлишкового бактеріального росту ( СИБР ), дихальний тест на аероіонную РН- метрію шлункової секреції , а також проведення біоімпедансометріі та ультразвукового дослідження шлунка, кишечника і інших органів ШКТ!

Якщо при первинному огляді виникає потреба в додаткових методах дослідження , Вас проінформують і порекомендують необхідних фахівців, які зможуть Вам надати кваліфіковану допомогу.

 

Фахівці

Гастроентеролог

Дієтолог

Спеціалісти

Гастроентеролог, Дієтолог

Відгуки про Медична служба "Гастро-лайн"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук