Медичний порталУстановиКиївКлінікаМедична Мобільна Клініка
Медична Мобільна Клініка

Медична Мобільна Клініка

Клініка , Денний стаціонар, Лабораторія, Стоматологія

вул. Філатова, 1/22 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 19.00, Лабораторія проводить забір матеріалів з 9:00 до 11:00
+38 (044) 528-83-30
+38 (044) 529-25-50
contact@mobiclinic.com.ua
Сховати карту

Про установу

Увага: прийом ведеться лише за попереднім записом.

"Медична Мобільна Клініка" обслуговує пацієнтів, застрахованих на умовах добровільного медичного страхування. Перелік страхових компаній, з якими співпрацює "Медична Мобільна Клініка" Ви знайдете в розділі "Корпоративні послуги". Якщо Ви маєте страховий поліс однієї з цих страхових компаній та бажаєте отримати медичні послуги в нашій клініці, Вам необхідно зв'язатися з Вашим довіреним лікарем та повідомити його про те, що Ви бажаєте обслуговуватися в "Медичній Мобільній Клініці".
"Медична Мобільна Клініка" пропонує послуги денного стаціонару. Якщо Вам призначене стаціонарне лікування (підшкірні, внутрішньовенні, внутрішньом'язові ін'єкції, крапельні інфузії), Ви можете пройти його у "Медичній Мобільній Клініці".
"Мобільною" ми назвали нашу клініку тому, що починаючи з 2003 року майже кожні вихідні команда професійних лікарів, які працюють в нашій клініці, виїжджає у найвіддаленіші регіони України, аби надати високоякісну безкоштовну медичну допомогу людям з "глибинки" - тим, хто майже повністю її позбавлений.  Під час таких благодійних виїзних медичних акцій наші пацієнти безкоштовно отримують медичні консультації різних спеціалістів, а також окуляри та необхідні ліки.
Нашим основним партнером є Міжнародна громадська організація "Асоціація милосердя "Еммануїл", яка надає кошти на здійснення благодійної діяльності, фармацевтичні компанії, які безкоштовно надають нам медикаменти для розповсюдження серед мало захищених верств населення, а також наші пацієнти, які обслуговуються в "Медичній Мобільній Клініці" в Києві на комерційній основі.

Спеціалісти

Терапевт, Невропатолог, Ендокринолог, Кардіолог, Гастроентеролог, Гінеколог, Імунолог, Хірург, Офтальмолог (окуліст), Отоларинголог (ЛОР), Дерматовенеролог, Уролог, Педіатр, Функціональна діагностика, Спеціаліст УЗД, Лаборант, Стоматолог

Відгуки про Медична Мобільна Клініка

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук