Медичний порталУстановиКиївЛабораторіяМедична лабораторія "Сінлаб-Україна"
Медична лабораторія Сінлаб-Україна

Медична лабораторія "Сінлаб-Україна"

Лабораторія

вул. Петропавлівска, 52 , Київ, Київська область
+38 (044) 244-11-98
+38 (044) 244-11-99
Fax: +38 (044) 594-19-97
support@synlab.ua
Сховати карту

Про установу

Медична лабораторія "Сінлаб-Україна" є частиною лабораторної мережі "Synlab GmbH" - світового лідера в галузі лабораторної діагностики з головним офісом у місті Аугсбурзі (Німеччина). Компанія "Synlab GmbH" розпочала свою роботу в 1998 році і нараховує на сьогодні понад 80 незалежних медичних лабораторій у 19 країнах світу:
 
-55 Лабораторій в Німеччині;
 
-18 Лабораторій в інших країнах (Австрія, Іспанія, Румунія, Болгарія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Словенія, Хорватія, Білорусь, Туреччина, Польща, Саудівська Аравія, Іран, ОАЕ, України).
     
Лабораторія "Сінлаб-Україна" була заснована в травні 2007 року і на сьогоднішній день за якістю лабораторних послуг, рівнем діагностичного процесу, лояльністю цінової політики, професійним обслуговуванням є, безумовно, одним з провідних медико-діагностичних установ України. А враховуючи перелік лабораторних послуг - безперечним лідером, адже кількість досліджень, які можуть бути запропоновані нашим клієнтам, перевищує чотири тисячі. Велика їх частина виконується в Україні, решта - у власних спеціалізованих лабораторіях Німеччини.
     
Спектр лабораторних досліджень здатний задовольнити сучасні потреби різних галузей медичної практики: загальної терапії, гастроентерології, ендокринології, гінекології, урології, алергології, онкології і т.д..
   
Висока якість лабораторних послуг, з одного боку, в результаті застосування в діагностичному процесі сучасного обладнання та реагентіки від провідних світових виробників (Siemens, Olympus, Roche і ін), а з іншого - наявністю висококваліфікованих фахівців в галузі клінічної лабораторної діагностики, лабораторної імунології, вірусології, біохімії, лабораторної генетики і т.д., які регулярно підвищують свої професійні навички, в тому числі і на базі "Synlab GmbH" у Німеччині.
     
Піклуючись про гідний рівень діагностичного процесу, який передбачає, крім того, і дотримання певних стандартів преаналітичного етапу, в "Сінлаб-Україна" розроблена унікальна система лабораторної логістики. Організація роботи кур'єрської служби (оптимальні графіки та маршрути, наявність спеціального обладнання), безплатне забезпечення наших клієнтів системами для взяття біоматеріалу, тренінги медичного персоналу з процедури роботи з клієнтами, правил медичної деонтології т.д. сприяють чіткій відповідності таким стандартам.
  
Застосування інноваційних IT-технологій дозволяє створювати і вести персональну електронну картку пацієнта, що, безумовно, створює умови для об'єктивної інтерпретації отриманих результатів та забезпечує високий рівень постаналітічного етапу дослідження. Крім того, сучасні можливості інформаційної системи "Моліс" (розробка компанії "Healhtlvision", Німеччина), який застосовується в роботі лабораторії, забезпечує надійність внесення даних, їх довічне збереження і швидкий пошук результатів, не тільки обумовлює швидкість і певну естетику роботи, а й зводить до мінімуму ризик помилки, можливої ​​на вищезгаданому етапі роботи.
   
Клієнтам медичної лабораторії "Сінлаб-Україна" цілком доступні професійні консультації лікарів-лаборантів закладу з лабораторного обстеження хворих та інтерпретації отриманих результатів дослідження.
   
Саме тому медична лабораторія "Сінлаб-Україна" - це більше, ніж лабораторія.

Відгуки про Медична лабораторія "Сінлаб-Україна"

Ірина

23.02.2017 в 12:46

По рекомендації лікаря, сьогодні з 5місячною дитиною поїхали з направленням (через усе місто, тому що дитяча медична сестра бере забір крові тільки на Кошиця 7а), здавати аналізи. У нас шок!!!!! Край непрофесіоналізму!!!! Сестра сколола дитині дві ручки і НЕ взяла кров!!!!!!!!! Що вже говорити про те, що дитина скричалася і до цього часу не спокійна... Перед цим два рази брали в Ділі на Підвисоцького. Там сестра з Першого разу брала кров у дитини. Тут, власне, кажучи хотіли підтвердити чи спростувати попередні показники. Але Сін Лаб нас дуже розчарував. Вважаю за необхідне, керівництву клініки, переглядати кваліфікацію медичного персоналу.

Додати відгук