Медичний порталУстановиСімферопольМедичний центрМедична клініка "ГЕМОКОД"
Медична клініка ГЕМОКОД

Медична клініка "ГЕМОКОД"

Медичний центр

вул. Гагаріна, 15 , Сімферополь, Крим
Пн.-Нд.: 9:00 - 18:00
+38 (0652) 70-20-77

+38 (050) 69-29-697
pmt@gemokod.com
Головний лікар
Коваленко Евгения Павловна
Сховати карту
Філії:
Медична клініка "ГЕМОКОД"
вул. Аксакова, 5А

Про установу

Мережа клінік сучасної медицини " ГЕМОКОД " об'єднує одна спільна риса - ми робимо більш доступними останні досягнення медичних технологій для наших пацієнтів. Сучасна медицина ставати все більш технологічною , щорічно в різних галузях медицини впроваджуються все більш досконалі діагностичні та лікувальні методики . І той , хто перебуває на передових рубежах розвитку науки , постійно вдосконалюється та впроваджує все нове , але апробоване багаторічними дослідженнями , здатний забезпечити висококваліфіковану лікарську допомогу .

Наші клініки працюють на ринку медичних послуг з 2004 року і на сьогоднішній день є сучасним лікувально - діагностичними установами , оснащеними новітнім медичним обладнанням на якому проводиться діагностика і лікування в гінекології , ендокринології , урології , педіатрії , терапії , неврології , ряді напрямків у хірургії , здійснюються лабораторні дослідження та ультразвукова діагностика на апаратах експертного класу .

В даний час можна сказати , що мережа клінік сучасної медицини " ГЕМОКОД " є представником еліти приватної медицини Криму . За підсумками рейтингу Державного комітету зі статистики України клініки входять до 20 кращих медичних клінік в Криму.

Якщо Вам дорого Ваше здоров'я , спокій і благополуччя Вашої родини , звертайтеся до нас і висококваліфіковані фахівці після ретельного обстеження , діагностики і дуже докладної і грунтовної консультації призначать лікування і допоможуть Вам .

Спеціалісти

Акушер, Генетик, Гінеколог, Ендокринолог, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Медична клініка "ГЕМОКОД"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук