Медичний порталУстановиДонецькЛабораторіяМедична діагностична лабораторія "ДІАГНОСТИК ПАСТЕР"
Медична діагностична лабораторія ДІАГНОСТИК ПАСТЕР

Медична діагностична лабораторія "ДІАГНОСТИК ПАСТЕР"

Лабораторія

пр-т Комсомольський, 15 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 8.00- 15.30, Сб-Нд: 8.00- 14.00
+38 (062) 304-63-67
Сховати карту
Філії:

Про установу

Наша місія : надання нашим пацієнтам і клієнтам , швидких , достовірних і якісних лабораторних досліджень для побудови правильного діагнозу і лікування.

Наші цінності :

Дбайливе ставлення до клієнтів .

Ми дбайливо ставимося до наших клієнтів : надаємо безпечні та комфортні умови при взятті біоматеріалу , гарантуємо анонімність , та інформаційну підтримку. Вся наша робота спрямована на те , щоб завжди бути доброзичливими , позитивними , активними і професійними , щоб наші клієнти відчували себе комфортно , спілкуючись з нами , довіряли нам , як професіоналам , і хотіли продовжити співпрацю з нами.

Достовірність .

Ми несемо відповідальність за достовірність і якість своєї роботи , яке полягає в ретельному дотриманні всіх етичних і лабораторних норм , а також в строгому контролі якості в нашої роботи.

Команда .

Наш персонал - це висококласні фахівці , які працюють дружною , згуртованою командою , яка старається надати послуги самого високого і професійного рівня. " Хороша команда домагається хороших результатів не за рахунок майстерності окремо взятих людей , але тому, що вони вміють разом досягати спільної мети " .

Інновації.

В умовах сучасної конкурентного середовища ми робимо ставку не тільки на якість проведених робіт , але й на підвищення рівня сервісу і лояльності клієнтів. Ми використовуємо не тільки сучасне лабораторне обладнання , а й сучасні методики контролю якості , і високі стандарти обслуговування .

Професійна і ділова етика .

Дотримання морально -етичних норм по відношенню , як до клієнтів , так і до співпрацюють і конкуруючим організаціям .

Спеціалісти

Лаборант

Відгуки про Медична діагностична лабораторія "ДІАГНОСТИК ПАСТЕР"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук