Медичний порталУстановиКривий РігЛабораторіяМДЦ "Північ" БАК-лабораторія
МДЦ Північ БАК-лабораторія

МДЦ "Північ" БАК-лабораторія

Лабораторія

вул. Філатова, 10 , Кривий Ріг, Дніпропетровська область
+38 (0564) 409-12-02
Сховати карту

Про установу

Одним із провідних структурних підрозділів діагностичного центру є БАК-лабораторія. Лабораторія розташована в центрі міста, за адресою вул. Філатова, 10. (Вхід з двору). З 20.04.2007г центр має можливість виконувати бактеріологічні дослідження. Бактеріологічна лабораторія центру активована, відповідає діючим нормативам і вимогам.

Лабораторія є режимним підрозділом і має дозвіл обласної режимної комісії на право роботи з мікроорганізмами III - IV груп патогенності № 19-07 від 19.04.2007 р.

Лабораторія оснащена сучасним обладнанням, апаратурою, реактивами для лабораторного обстеження пацієнтів та підтвердження клінічного діагнозу. Для виявлення та ідентифікації виду мікроорганізмів використовуються сучасні селективні та диференціально-діагностичні поживні середовища вітчизняних і зарубіжних фірм. Це гарантує якість і достовірність лабораторного підтвердження клінічного діагнозу. Для кожного виділеного штаму бактерій проводиться визначення чутливості до антибіотиків.

Лабораторія проводить дослідження харчових продуктів, питної води за мікробіологічними показниками згідно нормативної документації, а також визначення забруднення об'єктів навколишнього середовища.

Крім діагностичного напряму бактеріологічна лабораторія має ще і профілактичний. Людина, яка влаштовується на роботу, пов'язану з харчовою галуззю, або пов'язана зі сферою діяльності, що вимагає проходження періодичних медичних оглядів має можливість обстежитися у бактеріологічній лабораторії центру і отримати результати в медичну санітарну книжку за доступними тарифами.

Пацієнтів медико-діагностичного центру приваблює чутливість і коректність працівників закладу, дбайливе ставлення до кожного, кому потрібна медична допомога.

Основним принципом роботи ТОВ МДЦ "Північ" є реальне забезпечення побажань і можливостей пацієнтів, якість і достовірність медичного обстеження.

Фахівці

Спеціалісти

Лаборант

Відгуки про МДЦ "Північ" БАК-лабораторія

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук