МЦ Клініка ЮНА

МЦ "Клініка ЮНА"

Клініка , Медичний центр

вул. Овнатаняна, 29 А , Донецьк, Донецька область
Консультативний прийом Пн-Пт: 8.30 - 19.00 Сб: 8.30 - 17.00 Невідкладна допомога при гострих станах-цілий осуточно, щодня.
+38 (062) 207-33-03
+38 (095) 873-85-09
+38 (067) 979-16-47
Сховати карту

Про установу

З вересня 2013 року ми працюємо на постійній основі в МЦ "Клініка ЮНА", р. Донецьк.

Клініка ЮНА - центр сучасної хірургії, перший багатопрофільний приватний хірургічний стаціонар в Донецькій області, з 10-річними традиціями надання медичної допомоги світового рівня.

Клініка представлена:
- амбулаторно-діагностичним відділенням зі стаціонаром короткочасного перебування
- хірургічним відділенням
- операційним блоком.
Діагностичний підрозділ клініки має апаратурою експертного класу для виконання ультразвукових і ендоскопічних досліджень, проводить повний спектр лабораторних аналізів, у співпраці з найкращими приватними лабораторіями країни.

В амбулаторному відділенні виконуються малоінвазивні процедури при геморої, анальних тріщинах та інших проктологічних захворюваннях, склеротерапія при варикозної хвороби ніг, гінекологічні та урологічні маніпуляції, лікування ЛОР-захворювань.

Хірургічне відділення має шість одномісними та двомісними палатами високої комфортності. На базі хірургічного стаціонару з операційним блоком щодня виконується не менше 3 - 5 операцій за різними напрямками - пластична та реконструктивна хірургія, абдомінальна хірургія і лапароскопія, проктологія, ЛОР-хірургія, гінекологія та ін.

У зв'язку з великим навантаженням та обсягом наданої допомоги, в лютому 2013 р. відкривається нове хірургічне відділення, готове розмістити 20 пацієнтів щодня.

У клініці є можливість отримувати разнобразное дієтичне харчування, за вибором пацієнтів і рекомендацій лікаря.

Фахівці

Хірург

Проктолог

Спеціалісти

Хірург, Проктолог

Відгуки про МЦ "Клініка ЮНА"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук