Медичний порталУстановиЛьвівДиспансерЛьвівський шкірно-венерологічний диспансер №2

Львівський шкірно-венерологічний диспансер №2

Диспансер

вул. Замарстиновська, 83 , Львів, Львівська область
+38 (032) 252-03-49
+38 (032) 252-03-60
Сховати карту

Про установу

Львівський шкірно-венерологічний диспансер №2 складається з трьох відділів:

  • Поліклінічного
  • Стаціонарного
  • Лабораторного

В установі працює 41 лікар, 37 медичних сестер, 19 осіб молодшого медичного персоналу, інженер з охорони праці, юрист та 20 чоловік обслуговуючого персоналу.

Більшість лікарів (76,7%) першої та вищої кваліфікаційної категорії.

Лікарі поліклінічного відділення ведуть прийом в диспансері.

У поліклінічному відділенні, в кабінеті №4 проводиться дерматоскопічне обстеження пацієнтів з новоутвореннями шкіри, пігментними невусами.

З метою наближення спеціалізованої дерматовенерологічної допомоги населенню міста у 12 лікувально - профілактичних закладах Львова ведуть прийом лікарі-дерматовенерологи диспансеру.

Стаціонар на 60 ліжок розташований в мальовничому куточку міста на території лісопаркової зони та межує з парком «Знесіння»

Клініко - діагностична лабораторія обслуговує хворих, яких направляють лікарі диспансеру та суміжні спеціалісти ЛПУ.  У диспансері впроваджені і використовуються сучасні медичні технології в діагностиці та лікуванні атопічного дерматиту, вульгарних вугрів, розацеа, псоріазу, алопеції, грибкових захворювань шкіри, інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Функціонує кабінет з видалення бородавок і папілом, себорейний кератом, гострокінцевих кондилом та контагіозного молюска.

В диспансері на високому рівні використовується добровільне консультування і тестування на ВІЛ - інфекцію. Хворі можуть отримати вичерпну інформацію щодо профілактики передачі ВІЛ-інфекції. За бажанням пацієнта консультація і тестування може бути проведено анонімно.

Лікарі диспансеру постійно підвищують свій професійний рівень на курсах удосконалення, з'їздах, міждисциплінарних науково-практичних конференціях і семінарах.

Спеціалісти

Венеролог, Дерматовенеролог

Відгуки про Львівський шкірно-венерологічний диспансер №2

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук