Медичний порталУстановиЛуганськДиспансерЛуганський обласний клінічний онкологічний диспансер
Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер

Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер

Диспансер

вул. Краснодонська, 8 , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 71-50-18,
+38 (0642) 50-70-15
Головний лікар
Надирашвили Мераби Альбертович
Сховати карту

Про установу

Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер був організований 16 квітня 1955 . За час свого існування Луганський обласний онкологічний диспансер пройшов шлях від диспансерного відділення обласної лікарні до великого спеціалізованого лікувально- діагностичного центру . У 1996 році він отримав статус клінічного закладу .

Сьогодні Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер - це сучасний лікувальний заклад , що має в своєму складі 11 спеціалізованих стаціонарних відділень на 520 ліжок , поліклінічне відділення діагностичні служби . З 2000 року в ЛОКОД функціонує хоспісне відділення для надання симптоматичної допомоги онкологічним хворим. Щорічно в клініці отримують стаціонарне лікування понад 10 тисяч осіб , виконується більше 5000 хірургічних втручань , в поліклінічному відділенні здійснюється понад 80 тисяч консультацій.

У Луганському обласному клінічному онкологічному диспансері трудяться заслужений лікар України , більше 60 % лікарів складають спеціалісти вищої та першої категорій .

ЛОКОД є клінічною базою кафедри онкології , радіології та трансфузіології Луганського державного медичного університету. Кафедру очолює доктор медичних наук , заслужений діяч науки і техніки України , професор Антипова Світлана Володимирівна. Співробітники кафедри займаються науковою роботою , з результатами досліджень виступають на міжнародних та республіканських з'їздах і конференціях . Ними проводяться клінічні конференції , консиліуми , обходи в профільних відділеннях диспансеру , консультуються хворі в інших лікувальних установах , щорічно виконуються понад півтори тисячі операцій . За останні 5 років співробітниками кафедри та диспансеру опубліковано понад 200 друкованих робіт з основних проблем діагностики та лікування онкологічних хворих.

Диспансер оснащений сучасним відеоендоскопічних , ангіографічним і ультразвуковим діагностичним обладнанням , устаткуванням для проведення сучасної променевої терапії. В даний час впроваджені малоінвазивні методи лікування онкохірургічного патології , сучасні методи проведення хіміотерапії. Серед них - ендоскопічні хірургічні втручання онкоурологічних хворим , ендоскопічні операції при раку прямої кишки , відеоторакоскопічних втручання на органах грудної порожнини , органозберігаючі операції при раку молочної залози , втручання з емболізації та інактивації солітарних метастазів печінки з використанням ультразвукового апарату « Сонока - 300 » , впроваджені методи безперервного тривалого введення хіміопрепаратів за допомогою Микроинфузионная помп і внутрішньоартеріальна суперселектівная хіміотерапія.

Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер входить у першу п'ятірку найбільших онкологічних клінік країни. Сьогодні це сучасний лікувальний заклад на 520 ліжок , що має в своєму складі 13 спеціалізованих відділень і всі допоміжні служби . За рік у нас виконується понад 5 тисяч хірургічних втручань , з яких більше половини - першої і вищої категорії складності , а дві третини - у пацієнтів літнього віку.

Фахівці

Цитолог

Фельдшер

Лаборант

Гістолог

Рентгенолог

Анестезіолог

Онколог

Хірург

Променева терапія

Гінеколог

Отоларинголог (ЛОР)

Уролог

Спеціалісти

Гінеколог, Онколог, Отоларинголог (ЛОР), Уролог, Хірург, Цитолог, Лаборант, Фельдшер, Гістолог, Рентгенолог, Анестезіолог, Променева терапія

Відгуки про Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю