Медичний порталУстановиЛуганськСтоматологіяЛуганський Центр Стоматологічної Імплантації
Луганський Центр Стоматологічної Імплантації

Луганський Центр Стоматологічної Імплантації

Стоматологія

кв.Волкова, 3А , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 47-90-77
+38 (0642) 47-12-21
+38 (0642) 47-20-22
+38 (050) 367-36-74
mail@lcsi.lg.ua
Головний лікар
Лукашко Виктор Константинович
Сховати карту

Про установу

Центр розташовується в окремому 2 - х поверховому будинку загальною площею близько 1000 кв. м. Починалося ж усе в 1993 р. , тоді у міської стоматологічної поліклініки № 3 взяли в оренду 2 крісла на яких працювали два лікарі . Через рік підприємство розширилося , в клініці почали робити дентальну імплантацію , змінилося його назву на ТОВ "Обласний центр стоматологічної імплантації " .

А в 2003 підприємство розділилося на 2 структурних підрозділи " ЛОЦ " ( Луганський ортодонтичний центр) , який і зараз розташовується на площі ГСП № 3 і спеціалізується на виправленні прикусу і " ЛЦСІ " ( Луганський центр стоматологічної імплантації ) , який знаходиться за адресою Волкова , 3А . Будівля під центр було перепроектувати за участю фірми " Kavo " - відомого виробника стоматологічного обладнання ними був розроблений проект.

Центр має автономні комунікації (опалення, водопостачання , кондиціонування , вентиляцію ) і відповідає всім необхідним параметрам для медичних установ .

У приміщеннях є приймальне відділення 1 і 2 поверхів. Кабінет рентгенодіагностики оснащений новітнім обладнанням Planteca ( Фінляндія ) ортопантомографом , цефаллостатом , дентальним візіограф . Мережева програма дозволяє працювати з рентгенівськими знімками на комп'ютері в кожному лікарському кабінеті .

Відгуки про Луганський Центр Стоматологічної Імплантації

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук