Медичний порталУстановиЛуганськЛікарняЛуганська міська лікарня № 7

Луганська міська лікарня № 7

Лікарня

вул. Шеремета, 1 , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 93-26-88
Головний лікар
Мищенко Михаил Владимирович
Сховати карту

Про установу

На сайті Луганської міської багатопрофільної лікарні № 7 ви зможете дізнатися про структуру лікарні , особливості її роботи , про можливості лікувального закладу . Звертаючись до різних розділів сайту, ви можете познайомитися c персоналом відділень і адміністрацією лікувального закладу .

Якщо ви були пацієнтом , ви можете написати зауваження або пропозицію на адресу головного лікаря щодо роботи відділень , у випадку якщо вам що-небудь не сподобалося. Всі ваші зауваження будуть враховані при плануванні роботи лікарні і при прийнятті кадрових рішень.

Адміністрація ЛГМБ № 7 ​​постійно працює над поліпшенням нашої матеріально -технічної бази та комфорту перебування пацієнтів. У спеціальних розділах сайту ви можете ознайомитися з людьми та організаціями , які брали участь у цій роботі . А так же запропонувати свою співпрацю , в розділі звернутися до головного лікаря або написавши нам , листа на електронну пошту . Ми з вдячністю приймемо будь-яку допомогу і постараємося , зі свого боку , зробити все від нас залежне , щоб максимально раціонально розпорядитися наданими можливостями .

Фахівці

Анестезіолог

Кардіолог

Невропатолог

Пульмонолог

Алерголог

Терапевт

Лаборант

Фельдшер

Рентгенолог

Спеціалісти

Гінеколог, Кардіолог, Невролог, Пульмонолог, Терапевт, Анестезіолог, Невропатолог, Алерголог, Фельдшер, Лаборант, Рентгенолог

Відгуки про Луганська міська лікарня № 7

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук