Медичний порталУстановиКиївКлінікаЛОР-центр "Healthy Tonsils"
ЛОР-центр Healthy Tonsils

ЛОР-центр "Healthy Tonsils"

Клініка

Харківське шосе, 175 , Київ, Київська область
+38 (044) 371-78-01
+38 (067) 371-78-01
Fax: +38 (044) 371-78-02
Головний лікар
Юрий Николаевич Ткач
Сховати карту

Про установу

У Лор-центрі "Healthy Tonsils" застосовується безоперационная методика лікування хронічного тонзиліту, яку розробив і запатентував головний лікар клініки, відомий лор-фахівець Юрій Миколайович Ткач.
В основі комплексного терапевтичного процесу - завдання повної санації піднебінних мигдалин від паталогічної мікрофлори і "заміни" хворих клітин паренхіми мигдаликів на здорові. Це досягається шляхом багаторазового введення в крипти лакунарних каналів лікувального фітобальзамом.
Фітобальзам - результат багаторічних експериментів і наукових досліджень Юрія Миколайовича. Рецептура бальзаму, що складається з натуральних компонентів, клінічно випробувана і дозволена до застосування в лікувальній практиці. Завдяки своєму складу, цей фітобальзам має здатність глибоко проникати в епітеліальний шар і діє як пролонгований антисептик, що пригнічує ріст патогенної мікрофлори і способствуяющій якнайшвидшому відновленню здорових тканин носоглотковій і піднебінних мигдалин.
Бальзам вводиться по черзі в кожен лакунарний канал за допомогою спеціального інструменту. По суті, під час лікувального сеансу відбувається механічне очищення всіх крипт і каналів мигдалин від паталогічна вмісту (рідкого гною, казеозних пробок і т.д.) і лікарський дренаж всієї лакунарної системи мигдалини.
Курс лікування становить не менше 15 щоденних сеансів. Сама процедура - безболісна, і її добре переносять навіть малюки.
Переваги унікальної авторської методики безопераційного лікування, застосовуваної у Лор-центрі "Healthy Тонсілс", очевидні. При регулярному відвідуванні доктора і виконанні всіх його призначень повне одужання настає в 99,8% випадків.

Фахівці

Отоларинголог (ЛОР)

Спеціалісти

Отоларинголог (ЛОР), Хірург

Відгуки про ЛОР-центр "Healthy Tonsils"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук