Медичний порталУстановиКиївНаркологічний центрЛікувально-відновлювальне відділення Петра і Павла
Лікувально-відновлювальне відділення Петра і Павла

Лікувально-відновлювальне відділення Петра і Павла

Наркологічний центр , Психологічний центр, Реабілітаційний центр

пр-кт Відрадний, 87 , Київ, Київська область
+38 (044) 383-19-88
+38 (067) 437-33-11
Сховати карту

Про установу

 

Лікувально-відновлювальне відділення «Петра і Павла» є, у своєму роді, унікальним і єдиним в Україні закладом, у якому гармонійно спаяні комплексні системи медичної та реабілітаційної допомоги для людей, які страждають залежністю.
Ми чітко поділяємо первинну медикаментозну допомогу, консультації різних фахівців (психіатр, нарколог, кардіолог, гематолог, хірург), супровід пацієнта в найважчих хвилинах і наступну, індивідуально підібрану, достатню і ефективну реабілітацію.

Для виведення пацієнта з абстиненції (стану після припинення вживання психоактивної речовини (алкоголь, наркотики)) ми використовуємо сучасні, якісні, високоефективні медичні препарати і, безумовно, маємо можливість підключати апаратні методи (плазмаферез, гемосорбцію, надшвидку детоксикацію).

Також в клініці проводиться лікування і корекція всіх можливих порушень в роботі головного мозку, серцево-судинної системи, печінки, нирок тощо, які можуть виникати як у вигляді гострих ускладнень на тлі припинення вживання, так і носити хронічний характер.

Персонал клініки має спеціальну підготовку, володіє навичками швидкої допомоги і сертифікований в даній області. Важливою перевагою клініки є її віддаленість від місць звичного вживання, закритість і повна анонімність лікування, а також високий комфорт і якісний супровід пацієнтів та їх рідних.
Лікування алкоголізму
Кодування алкоголь
Виведення з запою
Лікування наркоманії
Лікування ігроманії
Лікування неврозів
Лікування депресій
Лікування тривоги

Фахівці

Психолог

Реабілітолог

Психотерапевт

Нарколог

Спеціалісти

Психолог, Реабілітолог, Нарколог, Психотерапевт

Відгуки про Лікувально-відновлювальне відділення Петра і Павла

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук