Медичний порталУстановиКременчукКлінікаЛікувально -діагностичний центр "Ваш доктор"
Лікувально -діагностичний центр Ваш доктор

Лікувально -діагностичний центр "Ваш доктор"

Клініка

вул. Першотравнева, 5 , Кременчук, Полтавська область
Пн-Пт: 08:00 - 19:00 Суб: 08:00 - 15:00 Нд: 08:00 - 11:00
+38 (0536) 79-11-37
+38 (05366) 3-50-29
+38 (099) 443-69-51
+38 (067) 780-96-80
Сховати карту

Про установу

Лікувально -діагностичний центр "ВАШ ДОКТОР " був заснований в травні 2009 року доктором Куляба Юрієм Володимировичем на базі "Уроандрологіческого кабінету" для надання медичних послуг населенню в області урології, андрології, сексопатології, гінекології, ендокринології, інтервенційного УЗ відповідно до стандартів науково - доказової медицини, високими етичними принципами і нормами прийнятими в найбільш розвинених країнах світу.

Ця принципова позиція відрізняє лікувально -діагностичний урологічний центр "ВАШ ДОКТОР " від аналогічних приватних клінік і медичних центрів Кременчука.

Трохи історії

У травні 1999 року Куляба Ю.В. була отримана ліцензія на надання медичної допомоги в області урології. З 15 грудня 1999 року почала "Уроандрологіческій кабінет".

У 2001 році Куляба Ю.В. створена діагностична лабораторія. Трохи пізніше, спільно з однодумцями, спроектований і створений новий багатопрофільний лікувально -діагностичний центр " АРНІКА", до складу якого влився " Уроандрологіческій кабінет" разом з діагностичною лабораторією.

У 2009 році " Уроандрологіческій кабінет" виходить зі складу "Арніка " і продовжує функціонувати як абсолютно незалежна структура.

Після "поділу", вже новим керівництвом "Арніка" створюється ряд філій з новою лабораторією і окремим урологічним прийомом.

Весь колектив урологів, що сформувався за 10 років, залишається "Уроандрологіческом кабінеті ". Додаються: лікар -хірург з напрямком "інтервенційне УЗД", лікарі ультразвукової діагностики, цитолог, лікар лабораторної діагностики. Усі види діяльності ліцензуються, укладаються договори з провідними лабораторіями в Україні, закуповується нове сучасне обладнання для діагностики та лікування, вирішується ряд інших важливих організаційних питань. І як результат, спільними зусиллями колективу створюється новий "Лікувально- діагностичний урологічний центр "ВАШ ДОКТОР"

В даний час в ЛДУЦ вирішені питання діагностики та лікування сечокам'яної хвороби, запальних захворювань сечостатевої системи та інфекцій, що передаються статевим шляхом, діагностика і лікування безпліддя подружньої пари, різних видів нетримання сечі , інтервенційна діагностика раку (простати, молочних залоз, щитовидної залози і т. д).

Відгуки про Лікувально -діагностичний центр "Ваш доктор"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук