Медичний порталУстановиСевастопольЛікувально-діагностичний центрЛікувально-діагностичний центр “Сімейний доктор”
Лікувально-діагностичний центр “Сімейний доктор”

Лікувально-діагностичний центр “Сімейний доктор”

Лікувально-діагностичний центр

пр. Жовтневої Революції, 22/7 , Севастополь, Крим
Пн-Пт: 9.00 - 20.00 Сб: 9.00 - 16.00
+38 (0692) 92-59-34
+38 (0692) 41-68-90
+38 (099) 325-55-55
volkovets@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Лікувально-діагностичний центр ТОВ “Сімейний доктор”, спочатку створювався як госпрозрахункова амбулаторія сімейної медицини для обслуговування жителів Гагарінського району міста Севастополя. Однак, в процесі становлення, стало зрозуміло, що попит на якісні медичні послуги настільки великий, що сьогодні ми приймаємо пацієнтів зі всіх районів міста, а також здійснюємо медичні консультації, ЕКГ, УЗД і багато інші послуги на дому практично у всіх районах Севастополя і на сьогодні є першою і єдиною приватною амбулаторією сімейної медицини в Севастополі.

Наш медичний центр - одне з передових лікувально-профілактичних установ міста, що включає в себе консультативні кабінети лікарів, оглядовий кабінет гінеколога, кабінет ультразвукової та функціональної діагностики, процедурний кабінет, а також денний стаціонар. Центр ліцензований Міністерством Охорони Здоров'я України по безлічі спеціальностей в рамках амбулаторно-поліклінічної допомоги. Сьогодні ми також пропонуємо ряд послуг за напрямами косметологія, дієтологія і сексуальне здоров'я. Постійно функціонує анонімний кабінет. Робота з трьома найбільшими приватними незалежними лабораторіями України та Німеччини дозволяє нашим пацієнтам отримувати якісні послуги з лабораторної діагностики та вибирати самостійно, в якій лабораторії проводити дослідження.

У нас працюють тільки найкращі, висококваліфіковані фахівці. Наші лікарі мають величезний досвід роботи та застосування сучасних методик діагностики та лікування різних захворювань, застосування передового обладнання, який вони отримали за десятиліття роботи в різних лікувальних установах нашої країни та зарубіжжя, дозволяючи, таким чином, пацієнтам вибрати найбільш підходящий для них спосіб лікування в рамках індивідуального підходу. Надання послуг найвищої якості, увагу і повагу до наших клієнтів були і назавжди залишаться нашими головними пріоритетами.

Особливий інтерес представляють пакетні послуги, які фактично замінюють страхову медицину.

Фахівці

Сімейний лікар

Гінеколог

Невропатолог

Отоларинголог (ЛОР)

Хірург

Проктолог

Педіатр

Дерматовенеролог

Спеціалісти

Сімейний лікар, Терапевт, Невропатолог, Проктолог, Дерматовенеролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Хірург, Отоларинголог (ЛОР), Педіатр, Невролог

Відгуки про Лікувально-діагностичний центр “Сімейний доктор”

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук