Медичний порталУстановиСумиЛікувально-діагностичний центрЛікувально-діагностичний центр "СІЛМЕД"
Лікувально-діагностичний центр СІЛМЕД

Лікувально-діагностичний центр "СІЛМЕД"

Лікувально-діагностичний центр

вул. Металургів, 38 , Суми, Сумська область
Пн-Пт: 08.30-17.00
+38 (0542) 64-83-45
+38 (095) 014-19-33
silmed2012@yandex.ua
Головний лікар
Пустовой Андрей Иванович
Сховати карту

Про установу

Ласкаво просимо в лікувально -діагностичний центр ДП " СІЛМЕД " !

Заснована в 2004 році хірургічна клініка ДП " СІЛМЕД " за роки свого існування переросла в ліцензоване багатофункціональне лікувальний заклад, який надає якісне медичне обслуговування за доступними цінами.

У 2013 році ДП " СІЛМЕД " успішно пройшло акредитацію міністерства охорони здоров'я України та отримало сертифікат лікувального закладу першої категорії.

Серед лікарів клініки - 1 доктор медичних наук , 6 кандидатів медичних наук , 23 доктора вищої кваліфікаційної категорії . У своїй роботі ДП " СІЛМЕД " тісно співпрацює з провідними науково -дослідними установами України , зокрема з національним медичним університетом ім. Академіка О.О.Богомольця , (м.Київ), НДІ загальної та невідкладної хірургії академії наук України ( м.Харків ) та ін

Сьогодні ДП " СІЛМЕД " - єдине в області приватне лікувальний заклад хірургічного профілю з широким діапазоном проведених оперативних втручань.

Деякі операції проводять тільки в нашій клініці. Наприклад, видалення матки лапароскопічним методом , видалення кіст нирок лапароскопічним методом , процедура мембранного плазмаферезу . Особливий ексклюзив клініки " СІЛМЕД " - проведення симультанних операцій, тобто виконання операцій пацієнтові на різних органах під час одного оперативного втручання двома спеціалізованими хірургічними бригадами.

Ми практикуємо комплексний підхід до лікування багатьох захворювань. У нашій клініці Ви можете пройти обстеження всього організму і , при необхідності , отримати кваліфіковане лікування .

Діяльність клініки ведеться в декількох напрямках:

   - Повне лабораторне обстеження ;

   - Функціональна діагностика та ультразвукові дослідження ;

   - Консультативний прийом лікарів більше 20 спеціальностей ;

   - Надання хірургічної допомоги в стаціонарі.

Якщо Ви вирішили звернутися в клініку " СІЛМЕД " - Ви зробили правильний вибір. У нас Ви не зіштовхнетеся з проблемою черг і неуважних медичних співробітників. Ми пропонуємо сучасний підхід до обслуговування пацієнтів :

   - Проста форма запису на прийом: щоб записатися на прийом до лікаря в нашій клініці - досить зателефонувати і наш адміністратор підбере відповідне для Вас час прийому ;

- Індивідуальний підхід , ми розуміємо , що кожен пацієнт потребує не тільки в професійному медичному обслуговуванні , а й психологічної підтримки. Ми зробимо все від нас залежне , щоб задовольнити вимоги наших пацієнтів ;

- У клініці " СІЛМЕД " стандартні процедури діагностики та лікування проходять з мінімальним дискомфортом для клієнта.

Ми гарантуємо Вам конфіденційне лікування і повну анонімність.

Телефонуйте і приїжджайте до клініки " СІЛМЕД " і ми допоможемо зробити ваше життя краще!

Фахівці

Хірург

Судинний хірург

Торакальний хірург

Сімейний лікар

Невропатолог

Спеціаліст УЗД

Гінеколог

Проктолог

Кардіолог

Пульмонолог

Ревматолог

Анестезіолог

Гастроентеролог

Ортопед-травматолог

Дерматовенеролог

Отоларинголог (ЛОР)

Офтальмолог (окуліст)

Спеціалісти

Гастроентеролог, Дерматолог, Кардіолог, Нефролог, Ортопед, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Педіатр, Проктолог, Психіатр, Пульмонолог, Хірург, Судинний хірург, Торакальний хірург, Сімейний лікар, Невропатолог, Спеціаліст УЗД, Гінеколог, Ревматолог, Анестезіолог, Ортопед-травматолог, Дерматовенеролог

Відгуки про Лікувально-діагностичний центр "СІЛМЕД"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук