Медичний порталУстановиКиївЛікувально-діагностичний центрЛікувально-діагностичний центр "Новий зір"
Лікувально-діагностичний центр Новий зір

Лікувально-діагностичний центр "Новий зір"

Лікувально-діагностичний центр , Оптика

вул. Горького, 176 , Київ, Київська область
+38 (044) 528-25-52

+38 (097) 151-97-97
oplaza@zir.org.ua
facebook
Головний лікар
Пархоменко Георгий Яковлевич
Сховати карту

Про установу

У жовтні 2004 року відкрився київський медичний центр " Новий зір, з якого почалася історія розвитку і становлення одного з найбільших у Європі мереж медичних центрів. Сьогодні рівень послуг та оснащення медцентру Новий зір не поступаються відомим аналогічним приватним установам світу.

Ми залишаємося одними з перших в Україні за кількістю пацієнтів, за рівнем надання офтальмологічних послуг, за ступенем оснащеності та впровадження новітніх досягнень світової офтальмології.

За роки роботи нам вдалося зібрати одну з найсильніших команд лікарів в Україні - офтальмохірургів-новаторів з великим досвідом роботи, які одними з перших впроваджують новітні досягнення світової офтальмології, роблячи їх доступними для українських пацієнтів. Всі інноваційні методи та розробки ми застосовуємо, лише переконавшись у їх суворій відповідності вимогам безпеки і позитивний досвід використання у пацієнтів зарубіжних медичних центрів.

Міністерством охорони здоров'я України київському медичному центру Новий зір присвоєна вища категорія. Наша матеріально-технічна база одна з кращих в Україні. Обладнання регулярно оновлюється, а всі витратні матеріали сертифіковані в Європі і схвалені Міністерством охорони здоров'я. За роки роботи нам довірили своє здоров'я більш 50 000 пацієнтів, ми зробили десятки тисяч успішних операцій по відновленню зору. Ми надаємо всі доступні на сьогодні методи діагностики і відновлення зору і намагаємося допомогти кожній людині, незалежно від складності його випадку. Індивідуальний підхід до пацієнта - наше кредо. А результат нашої роботи - здоров'я ваших очей і можливість знову побачити світ у всьому розмаїтті барв і відтінків.

Безліч наших пацієнтів спеціально приїжджають в Україну з Європи і США, щоб отримати якісну офтальмологічну допомогу, але дешевше, ніж удома. Наші ціни орієнтовані на українських громадян. В центрі Новий зір постійно діє система соціальних знижок.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб кожен житель України міг отримати якісну офтальмологічну допомогу європейського рівня, не виїжджаючи за кордон.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Лікувально-діагностичний центр "Новий зір"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук