Медичний порталУстановиЗапоріжжяЛікувально-діагностичний центрЛікувально-діагностичний центр "Медінвест"
Лікувально-діагностичний центр Медінвест

Лікувально-діагностичний центр "Медінвест"

Лікувально-діагностичний центр

вул. Перемоги, 78 , Запоріжжя, Запорізька область
Пн-Пт: 8.00 - 20.00 Сб: 9.00 - 15.00
+38 (0612) 34-50-05
Сховати карту

Про установу

Лікувально-діагностичний центр Медінвест

Лікувально-діагностичний центр Медінвест - розташований в будівлі Обласного медичного центру серцево-судинних захворювань у м.запоріжжя . Медінвест - це сучасний медичний центр , основним напрямком діяльності якого є здійснення діагностики і лікування різних захворювань з використанням сучасних методів і передових медичних технологій.

Медінвест володіє великим діагностичним потенціалом. Ми прагнемо надати високу якість дослідження з використанням новітніх технологій. Прийом, консультації та лікування проводять лікарі вищої категорії , кандидати медичних наук . Високий професіоналізм фахівців, інноваційна технологічна база дозволяє надавати медичні послуги на високому сучасному рівні.

У нашому центрі встановлено найсучасніший високопідлоговий магнітно-резонансний томограф Philips Intera 1,5 Tesla , який не має аналогів в Запоріжжі.

На сьогоднішній день це самий сучасний, інформативний, безболісний і безпечний метод точної діагностики, що дає лікарю можливість отримати об'ємне (3D) зображення досліджуваної області.

Кожному пацієнту, який звернувся до нас за допомогою, ми гарантуємо професіоналізм та якість наданих послуг.

Ми цінуємо наших постійних клієнтів, з увагою ставимося до представників малозабезпечених верств населення і готові надати знижки на комплексні послуги, що надаються в центрі.


Наші переваги

Новітнє обладнання
Для проведення всіх видів МРТ-досліджень у нашому Центрі застосовується найсучасніше обладнання, спеціалізоване комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення.
Використання вдосконаленого високопотужного томографа Intera 1.5T (Philips-Нідерланди) гарантує найвищу якість зображень.
Технології Philips дозволяють візуалізувати найдрібніші деталі (кровоносні судини, нервові волокна, новоутворення, вроджені аномалії та ін).
Оптимізація параметрів сигнал/шум і глибини проникнення поля в поєднанні з найновішими методиками сканування і формування зображень забезпечують отримання знімків максимальної контрастності і точності.
Високопрофесійні фахівці
Точність діагнозу залежить не тільки від якості знімка, але і від правильності його розшифровки. У нашому діагностичному Центрі працюють висококваліфіковані фахівці з управління томографом та аналізу даних МРТ.
Магнітно-резонансна томографія, проведена в нашому Центрі, дозволить не тільки виявити захворювання, а й точно визначити його характер і походження з тим, щоб на підставі цих даних призначити правильне лікування.

Тільки в нашому медичному центрі працюють лікарі невропатологи-вертебрологи, які багато років займаються лікуванням захворювань опорно-рухового апарату.

Також ми забезпечуємо якісне лікування пацієнтів високим професійним досвідом роботи лікаря в області рефлексотерапії .

Доступні ціни
Всі ціни на МРТ-дослідження і др.виды діагностики і лікування в нашому Центрі об'єктивно виправдані технологічним рівнем обладнання та якістю діагностики. Завдяки цьому ми пропонуємо найкраще співвідношення ціни та якості на ринку послуг діагностики м.запоріжжя
Кращий сервіс
Ви зможете пройти обстеження і лікування в призначений вами день у зручний для вас час. Всі дослідження в нашому Центрі проводяться за попереднім записом, що гарантує відсутність черг.

Забезпечена можливість під'їзду машини швидкої допомоги.

Фахівці

Спеціалісти

Невропатолог, Вертебролог, Спеціаліст МРТ

Відгуки про Лікувально-діагностичний центр "Медінвест"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук