Медичний порталУстановиІвано-ФранківськЛікувально-діагностичний центрЛікувально - діагностичний центр "Екстрамед"
Лікувально - діагностичний центр Екстрамед

Лікувально - діагностичний центр "Екстрамед"

Лікувально-діагностичний центр

вул. Василіанок, 15 , Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
+38 (0342) 71-28-00,
+38 (0342) 71-28-08
Сховати карту
Філії:
Лікувально - діагностичний центр "Екстрамед"
вул. Національної гвардії, 14

Про установу

Як відомо, здоров’я – це найголовніша цінність у житті людини. Ніякі земні блага не замінять втраченого здоров’я. А висока лікарська кваліфікація та уміння, що здатні не тільки вилікувати, але й запобігти виникненню важких недугів, цінувалися у всі часи.

Саме тому в урогінекологічній клініці "Екстрамед" вдалося зібрати колектив найкращих фахівців своєї справи: відомих на Прикарпатті провідних гінекологів, гінекологів-онкологів первинної ланки, гінекологів-ендокринологів, урологів та дерматологів, лікарів-діагностів. Багато з них  поєднюють свою лікувальну роботу з викладацькою.

В нашому центрі створено дієву лабораторну ланку, що забезпечує проведення високоточної діагностики. Наприклад, тут Ви зможете обстежитись на всі відомі інфекції сечостатевої системи, венеричні захворювання, ТОRСH-групу, багато інших; а лаборанти клінічної лабораторії за лічені хилини проведуть загально-клінічні дослідження крові та сечі, що здається важливим саме в день обстеження у лікаря.

В клініці зібрано найкращу сучасну діагностичну апаратуру, що дозволяє вже на поліклінічному рівні виявляти найскладніші нозології, у тому числі навіть онкологічну патологію, яка останні роки різко бере верх. Проводиться широкий спектр обстежень за допомогою високоякісного ультразвукового апарату ALOKA-3500, зокрема: обстеження органів черевної порожнини, органів малого тазу, молочних залоз, щитовидної залози, серця, м’яких тканин. Також за допомогою 4-х вимірного датчика здійснюється високоточна пренатальна діагностика плода з фотодокументуванням.

В клініці запроваджено повне відображення всіх етапів обстеження, у тому числі в електронному вигляді, створений банк гістологічних та цитологічних препаратів, що дозволяє нам у разі потреби направляти хворих на розширене консультування у провідні клініки України та світу.

В нашому центрі проводяться малі гінекологічні операції: діагностичні вишкрібання, діагностичні пункції кіст яєчників, лікування патології шийки матки методами радіокаутеризації та кріодеструкції. Після оперативного втручання пацієнтки мають змогу відпочити у зручних комфортабельних палатах під пильним спостереженням персоналу.

Гінеколог-ендокринолог проводить діагностику та корекцію порушень менструального циклу, визначає причини безпліддя, призначає індивідуальні програми лікування.

В центрі протягом однієї години проводиться обстеження репродуктивної функції чоловічого організма, яке включає спермограму, імунологічне обстеження на наявність антиспермальних антитіл, дослідження морфології статевих клітин, інше.

Найновішим напрямком у роботі Клініки є використання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя. Ми пропонуємо нашим пацієнтам програми екстракорпорального запліднення, які проводяться на апаратурі всесвітньо відомих виробників Carl Zeiss, Thermo Scientific та Eppendorf в окремій ембріологічній лабораторії. У найскладніших випадках наші спеціалісти використовують також такі сучасні методи лікування безпліддя, як ICSI (інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїда), допоміжний хетчінг та інші. Після успішного лікування наші пацієнтки за бажанням спостерігаються аж до пологів. І перші наші дітки вже побачили цей чудовий світ!

Фахівці

Спеціалісти

Гінеколог

Відгуки про Лікувально - діагностичний центр "Екстрамед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю