Медичний порталУстановиКиївДіагностичний центрЛікувально-діагностичний центр "DIACOM-L"
Лікувально-діагностичний центр DIACOM-L

Лікувально-діагностичний центр "DIACOM-L"

Діагностичний центр

вул. Єреванська, 7 , Київ, Київська область
+38 (044) 36-07-981
+38 (093) 086-34-39
+38 (067) 291-50-89
diacom@i.ua
Сховати карту

Про установу

Діагностика та лікування організму швидко і ефективно!
Практично ніхто з людей не любить відвідувати докторів, проходити всілякі огляди, здавати аналізи. Багато хто вважає це марною тратою часу і звертаються за допомогою до представників медицини тільки тоді, коли це стає життєво необхідним.
Наш центр пропонує вам пройти комплексну діагностику організму, яка забере всього 1 - 1,5 години вашого часу. Комп'ютерна діагностика організму Київ, проведена нашим центром, допоможе не тільки виявити і усунути причини захворювань, але і підібрати правильне, ефективне і кваліфіковане лікування. Інноваційна методика біорезонансної терапії допоможе не тільки позбутися від проблем зі здоров'ям, але і посилити імунітет, комплексно зміцнити здоров'я, очистити організм від шкідливих речовин і нормалізувати вагу.
Клініка діагностики розпорядженні унікальну апаратурою останнього покоління, розробленої на основі біорезонансної діагностики, яка за півтори години дозволяє провести повне обстеження організму і отримати широку інформацію про стан здоров'я. Повне обстеження організму, зроблене в нашому кабінеті діагностики, замінює здачу декількох десятків аналізів і відвідування докторів всіх спеціалізацій.
У нашому кабінеті, з великої кількості препаратів на рослинній основі, нутрицевтиків, біологічно-активних добавок, сертифікованих Мінздравом, складуть для Вас індивідуальну схему, яка допоможе вилікувати захворювання, посилити імунітет, зміцнити організм.
Завдяки діагностичному комплексу "Сенситів Імаго", будь-який пацієнт, що пройшов діагностику та лікування організму, зможе досягти свого повного генетичного потенціалу.
Діагностика організму Київ і лікування проходить без здачі аналізів, опромінення, зондування, взяття алергопроб - без нанесення найменшої шкоди здоров'ю пацієнта. Метод абсолютно нешкідливий навіть для вагітних жінок і немовлят.
За допомогою сучасного діагностичного обладнання та біорезонансної терапії наші висококваліфіковані фахівці проведуть повну діагностику організму і підберуть індивідуальне лікування, яке дасть максимальний позитивний ефект і благотворно подіє на весь організм пацієнта.
Краще не відкладати діагностику організму та лікування захворювань на потім, так як це може призвести тільки до поглиблення проблеми. Подбайте не тільки про своє здоров'я, а й про здоров'я близьких.

Спеціалісти

Функціональна діагностика

Відгуки про Лікувально-діагностичний центр "DIACOM-L"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук