Медичний порталУстановиЗапоріжжяЛікарняЛабораторія контактної корекції зору
Лабораторія контактної корекції зору

Лабораторія контактної корекції зору

Лікарня , Лабораторія

Оріхівське шосе, 10 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (0612) 99-55-03
+38 (0612) 99-54-84
+38 (066) 994-94-98
+38 (066) 766-35-03
Сховати карту
Філії:

Про установу

Лабораторія функціонує в Запорізькій обласній клінічній лікарні с1981года. Проводиться консультативний прийом по наданню висококваліфікованої офтальмологічної допомоги, а так само підбір і виготовлення м'яких та жорстких контактних лінз за цінами, доступними всім верствам населення.

Завдання ЛККЗ - це забезпечення населення усіма видами контактних лінз.

Консультативний прийом і підбір контактних лінз здійснює завідуюча ЛККЗ, лікар-офтальмолог вищої категорії Васильєва Світлана Олександрівна.

В лабораторії контактної корекції зору крім підбору і виготовлення лінз ми ведемо суворий облік і спостереження своїх пацієнтів. Наша картотека на сьогоднішній день включає дані 7000 пацієнтів.

При підборі лінз ми проводимо обов'язкове обстеження, яке включає офтальмометрию, рефрактометрія, ехобіометрію. Після підбору лінз пацієнти навчаються техніці їх постановки і отримують детальні інструкції по експлуатації лінз

Співробітники нашої ЛККЗ підвищують свій професійний рівень щоквартально беручи участь в семінарах з контактної корекції. Ми намагаємося впроваджувати в роботу нові види контактних лінз та методики їх підбору. В результаті ми бачимо успішність нашої роботи вже на трьох поколіннях наших пацієнтів.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Лабораторія контактної корекції зору

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук