Лабораторія Глорі

Лабораторія "Глорі"

Лабораторія

вул. Краснодонська, 11-В , Луганськ, Луганська область
+38 (0642) 71-79-03

+38 (050) 576-24-04
glorilab@mail.ru
Сховати карту
Філії:
Медичний центр "Глорі"
вул. 4-а Донецька, 85
Поліклініка "Глорі"
вул. 30 років Перемоги, 1-А
Поліклініка "Глорі"
кв. Єременко, 7/30
Медичний центр "Глорі"
пр-т Панфілова, 15-І

Про установу

Медичний діагностичний центр " ГЛОРІ " - це професійний і честолюбний колектив, що складається з лікарів вищої категорії , а також молодих , але достатньо досвідчених лікарів. Регулярне відвідування курсів і підвищення кваліфікаційних навичок , стажування в кращих клініках Європи , дозволяє нашим фахівцям не відставати від світових тенденцій в медицині і завжди бути в курсі новітніх лікарських засобів і методик лікування.

Медичний діагностичний центр " ГЛОРІ " - це затишно розташовані , сучасні будівлі Хірургічного стаціонару , Поліклініки , Лабораторії . Все це дозволило нам створити домашній затишок у кожному куточку клініки , елегантні предмети інтер'єру , приємна колірна гамма і просторі холи клініки , дозволить відчути себе затишно навіть самому прискіпливому пацієнтові . Усі приймальні кабінети обладнані за останнім словом техніки , що дає нам ще один ряд переваг в діагностиці хвороб і постановці точного діагнозу. Своїм клієнтам ми раді запропонувати саму точну і повну діагностику , здачу широкого спектру аналізів , проведення лікувальної терапії та хірургічне лікування. Весь спектр послуг виявляється на вищому рівні , що не тільки робить благотворний вплив на наших клієнтів , а й позитивно позначається на репутації нашого медичного центру .

Надані нашою клінікою послуги будуть надані Вам за приємними цінами. Відвідування медичного центру перестане для Вас бути страшним і накладним рішенням , а наші кваліфіковані співробітники зроблять все , щоб довести свій професіоналізм , зберігши Ваші фінанси і дорогоцінні нерви. Якщо у Вас з'явилися нездужання або болю , то ні в якому разі не варто зволікати , чим швидше Ви звернетеся в наш медичний центр , тим швидше Ви набудете колишню радість життя.

Ми не схожі на одноликих медичні центри і, звичайно , на тісні і вузькоспеціалізовані медичні кабінети . Для своїх клієнтів ми створили всі умови , щоб вони відчували себе максимально затишно , а власне сучасне стерилізаційне відділення , дозволяє нам здійснювати найсуворіший санітарно- епідеміологічний контроль на будь-яких етапах лікування.

В Україні щодня відкриваються все нові лікарські кабінети і медичні центри , Луганськ тому не виключення і ми тільки раді такому розвитку . Завдяки збільшенню потенційних конкурентів , нам є куди прагнути і , звичайно , вдосконалюватися. Ми не відстаємо від прогресу в медицині , тому самі сучасні нововведення активно використовуються в нашій клініці.

У великих містах у кожному районі можна знайти медцентр на будь-який смак , саме тому , нашим клієнтам доступна найповніша інформація про всіх наданих нами послуги і зрозумілий прейскурант цін , глянувши в який обов'язково з'явиться бажання нас відвідати. Ми гарантуємо вища якість надання амбулаторно - поліклінічних послуг на всіх етапах , що підтверджують тільки позитивні відгуки наших клієнтів.

Медичний діагностичний центр " ГЛОРІ " завжди дотримується свого головного принципу - це забезпечення максимального комфорту для своїх клієнтів в усіх відношеннях.

Ми завжди відкриті до діалогу , нам дуже важлива ваша думка про якість наданого вам сервісу. Кожне ваше звернення , кожен відгук - неважливо поганий або хороший - це ще одна можливість покращити нашу роботу. Ми завжди будемо раді будь-якому вашого листа

Підрозділи нашого медичного центру знаходяться в центральному районі міста , що робить його доступним для всіх бажаючих , а докладна схема проїзду допоможе Вам без зусиль дістатися до нас .

Гарантуємо Вам високий професійний рівень амбулаторно -поліклінічних послуг.

Відгуки про Лабораторія "Глорі"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук