Медичний порталУстановиЧеркасиПологовий будинокКЗ Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЧМР
КЗ Черкаський міський пологовий будинок Центр матері та дитини ЧМР

КЗ Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЧМР

Пологовий будинок

вул. Чехова, 101 , Черкаси, Черкаська область
+38 (0472) 43-12-05
Fax: +38 (0472) 43-12-05
roddom101@ukr.net
Головний лікар
Зеленько Володимир Миколайович
Сховати карту

Про установу

На виконання рішення Черкаської міської  Ради від 24.11.11 року №3-363 та в звязку з отриманням свідоцтва про державну реєстрацію   з 17 січня 2012 року  був створений КЗ «Черкаський міський  пологовий будинок "Центр матері та дитини". Це заклад  охорони материнства і дитинства, що забезпечує невідкладну кваліфікаційну спеціалізовану стаціонарну та поліклінічну медичну допомоги населенню міста Черкаси, області, прилягаючим до міста населених пунктів. Забезпечує надання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим, надання планової гінекологічної допомоги та проведення профілактичних заходів, направлених на психопрофілактичну підготовку  вагітних до пологів.

КЗ Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЧМР є сучасним родопоміжним закладом, який надає амбулаторну та стаціонарну акушерсько-гінекологічну допомогу  жінкам міста та частково населенню області. За рік у пологовому будинку народжує близько 1500 жінок, з яких 64 % віддають перевагу партнерським пологам (в присутності родичів). Також проводяться  кесарські розтини, які складають 17-19% від загальної кількості пологів. В закладі проводиться більше 1600 операцій за рік та проходять лікування близько 4000 осіб як на стаціонарному лікуванні, так і на денному перебуванні. Одним з структурних підрозділів пологового будинку являється жіноча консультація, яка налічує 74000 відвідувань щорічно, при яких реєструється близько 12000 захворювань. На території КЗ «Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЧМР працюють сучасні клініко-діагностичні лабораторії, які проводять  гормональні, імунологічні  та ін.. дослідження, що дає змогу вчасно виявляти різні патології захворювань.

На даний час в КЗ Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЧМР працюють 632 чоловіків, з них лікарів – 122 та 260 молодших спеціалістів з медичною освітою.Заклад розрахований на 205 ліжок. При жіночій консультації працює денний стаціонар.

На базі КЗ Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЧМР проходять післядипломне навчання лікарі-інтерни акушер-гінікологи та неонатологи, навчаються студенти Черкаського медичного коледжу. Лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію, приймають участь в міжнародних, загальноукраїнських, обласних науково-практичних конференціях, семінарах.

КЗ Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЧМР має вищу акредитаційну категорію лікувального закладу ІІ рівня надання медичної допомоги. Також приймає участь в проекті ЮНІСЄФ "Здорова мати - здорова дитина" та набув почесного статусу "Лікарня доброзичлива до дитини". Те, що фаховий рівень закладу дійсно високий, засвідчує особлива нагорода – Золота дошка всесвітньої організації ЮНІСЄФ.

Відгуки про КЗ Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЧМР

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук