Медичний порталУстановиСевастопольМедичний центрКримський республіканський медичний центр реабілітації зору
Кримський республіканський медичний центр реабілітації зору

Кримський республіканський медичний центр реабілітації зору

Медичний центр

вул. Вакуленчука, 26 , Севастополь, Крим
Пн-Сб: 9.00 - 17.00
+38 (0692) 93-77-47
+38 (095) 48-69-162
dembsky@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Особливість Кримського республіканського центру реабілітації зору полягає в тому, що він вперше в нехірургічної офтальмології розробив і впровадив нову індустріальну систему в медицині.

Стрижнем індустріальної системи є конвеєр, на якому одночасно можуть перебувати до 100 пацієнтів. Їх обслуговують 134 апарату, входять в конвеєрний цикл.

За розробку нової технології "Лікувально-діагностичний офтальмологічний конвеєр" автору Дембскому Л.К. присуджена Державна премія Республіки Крим.

Перебуваючи на конвеєрі, пацієнт може безперервно протягом 1,5 години отримувати комплексне лікування на 12-22 апаратах. Компонентом конвеєрного принципу є потокова багатопозиційна лінія, що представляє потік пацієнтів, які переміщаються вздовж апаратів, приладів, оптики, тобто по всьому конвеєру з метою розвитку і вдосконалення в них елементів зорового акту (сили акомодації, фузійні резерви, моно, бінокулярного зору тощо). Пропускна здатність лікувального конвеєра становить 500 чоловік у зміну.

Лікувальний конвеєр є принципово новою системою як в організаційному, так в клінічному та науковому якості. "Індустріальна система охорони зору дітей та підлітків в умовах реформування охорони здоров'я" зареєстрована в державному агентстві України по авторських і суміжних прав ПА № 3004 від 28.04.2000 р.

На основі індустріальної технології в медицині, центром розроблена оригінальна система "Охорони зору дітей та підлітків", яка з великим успіхом використовується для лікування і реабілітації дітей р. Сімферополя, Ялти, Севастополя, інших міст Криму, України, Росії. Будучи основою перетворення в окремій спеціальності галузі дитячої офтальмології, вона являє собою зразок нової системи організації охорони здоров'я в цілому. Заснована на передових, конвеєрних технологіях, нова система дозволяє докорінно змінити існуючу систему охорони зору дітей і підлітків, має високу економічну ефективність. Клінічна значимість і ефективність конвеєрних принципів діагностики і лікування, складових інтенсивну індустріальну систему охорони зору з продуктивністю конвеєрів у 5-6 разів вище існуючої екстенсивної системи, підтверджена провідними фахівцями - офтальмологами України, Росії.

Комплексна лікувально-профілактична допомога дітям з амбліопією, яка здійснюється із застосуванням " конвеєрного " методу тренування зорових функцій в умовах лікувального закладу і пролонговану в домашніх умовах за допомогою портативного апарату "Домашня панорама", забезпечує відновлення фовеолярной фіксації і підвищення гостроти зору у 87,2% випадків.

Широке впровадження в конвеєрну технологію лікування косоокості призматичної корекції дозволило у 48,9% випадків досягти повного і 62,0% випадків відносного лікування цієї патології.

Застосування конвеєрного методу лікування у пацієнтів зі слабкою ступенем короткозорості сприяло:

підвищення некорригированной гостроти зору безпосередньо після лікування у 97,1% обстежених;
зникнення астенопических скарг у 100% обстежених;
збільшення фузійні резерви в середньому на 4 призмових діоптрії після проведення одного курсу лікування;
зменшення динамічної рефракції в 71,9% випадків.

Нова система організації виробництва в системі охорони здоров'я заснована на конвеєрному принципі, показала високу ефективність як діагностики, так і лікування в масштабі республіки і отримала позитивні експертні висновки Київської медичної академії післядипломної освіти, головного дитячого офтальмолога МОЗ України з рекомендацією для впровадження в усіх областях України. Вона знайшла широке визнання Науково-дослідного институтаглазных хвороб ім. В.П.Филатова, головного дитячого офтальмолога МОЗ України, Одеського медичного інституту ім. Пирогова.

 

Фахівці

Офтальмолог (окуліст)

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Кримський республіканський медичний центр реабілітації зору

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук