Медичний порталУстановиВінницяКосметологіяКосметологічний кабінет "Леді Елеганс"
Косметологічний кабінет Леді Елеганс

Косметологічний кабінет "Леді Елеганс"

Косметологія

вул. В.Порика, 33/1 , Вінниця, Вінницька область
+38 (0432) 69-00-29
Сховати карту

Про установу

Сучасній людині необхідно виглядати привабливо і бути впевненим в собі. Адже про людину головним чином судять по його зовнішньому вигляді. А проблеми зовнішності турбують майже кожного в будь-якому віці. Наша шкіра вимагає ретельного догляду, який не завжди можна здійснити в домашніх умовах.

Лазерна епіляція у Вінниці

Перш ніж запропонувати процедуру лазерної епіляції в своєму кабінеті, ми розглянули велику кількість різних методів, методик і апаратури, пов\'язаних з видаленням волосся. При цьому досконально вивчили такі види, як світло-теплова, квантова, електро-, ультразвукова, еЛОС і фотоепіляція. І, нарешті, свій вибір зупинили на лазерної епіляції як найефективнішому і безпечному методі перманентного видалення волосся.

Серед безлічі пропонованих для цієї мети лазерів (ербіевий, рубіновий, олександритовий, діодний, неодимовий), безумовно кращим для лазерної епіляції визнано саме діодний лазер. Тому у своєму кабінеті ми використовуємо Coherent LightSheer - як кращого представника діодних лазерів останнього покоління. Який, до речі, сертифікований на Україну.

Як відомо, апаратура ефективно може працювати тільки в умілих руках, тому наші лікарі дермато-косметологи пройшли відповідне навчання і стажування. А найкращим підтвердженням їх професіоналізму служать численні подяки наших клієнток.

І, нарешті, при високій ефективності процедур і гідному рівні професіоналізму косметологів, ціни в нашому кабінеті вигідно відрізняються від цін інших клінік і салонів нашого міста. Ми не завищуємо ціни на процедури для отримання суперприбутків, а ведемо відкриту і прозору політику ціноутворення.

Ін\'єкційна косметологія у Вінниці

Сьогодні складно зустріти жінку, яка не мріяла б швидко покращити загальний стан шкіри і овал обличчя, позбавитися від зморшок - як тонких поверхневих, так і більш глибоких, відкоригувати форму, розмір і об\'єм губ.

При цьому, бажаючи отримати відчутний результат, не всі готові до таких радикальних заходів, як пластична хірургія (в тому числі і через можливі побічні ефекти, ускладнень і віддалених наслідків).

Якщо раніше звернення до хірурга залишалося єдиним методом омолодження та корекції вад зовнішності, то зараз естетична медицина пропонує безліч менш травматичних, ризикованих і дорогих способів.

Одним з найпопулярніших є ін\'єкційна косметологія.

У косметологічному кабінеті \"Леді Елеганс\" застосовується широкий вибір ін\'єкційних методик: мезотерапія, контурна пластика, біоревіталізація, редермалізація, лікування зморшок колагеновим біоматеріалом. Всі препарати, що застосовуються для ін\'єкційних методик, мають сертифікат для внутрішньошкірного введення і застосовуються в медичній косметології не менше 3 років.

Термоліфтінга у Вінниці

Молодість шкіри без уколів і операцій.

Вікові зміни шкіри, на жаль, неминучі. Але відстрочити настання старості, повернуть шкірі еластичність і молодість можна. Одним з найефективніших методів омолодження шкіри вважається ліфтинг.

Ліфтинг - це підтяжка шкіри хірургічним шляхом. Ця операція дозволяє помолодіти на 10, а то й на 15 років, а ефект від неї зберігається досить тривалий час.

Але проблема в тому, що ліфтинг - це все-таки хірургічне втручання, з неминучими розрізами на шкірі, необхідністю наркозу та післяопераційної адаптації.

Лягти під ніж хірурга зважиться далеко не кожна жінка, навіть заради повернення молодості і краси. Тому будь-які методи безопераційної підтяжки шкіри завжди актуальні і затребувані.

Одним з таких методів є термоліфтінга. Цей метод безопераційного омолодження шкіри вже випробуваний у багатьох країнах. Його ефективність, і в той же час безпеку вважаються незаперечними фактами.

Термоліфтінга заснований на впливі на клітини шкіри радіовипромінювання високої частоти. Проводиться термоліфтінга з використанням спеціальної апаратури.

Радіочастоти роблять впливу на волокна епідермісу, підвищуючи температуру навіть у глибоких шарах шкіри. Це вплив повертає волокнам епідермісу пружність, і цей ефект помітний практично відразу. Але на цьому дія термоліфтінга не закінчується. Процедура активізує регенерацію шкіри, тобто заміну старих, розтягнутих волокон молодими і пружними. Цей ефект ліфтингу проявляється поступово, але і зберігається на досить тривалий час.

Таким чином, термоліфтінга надає яскраво виражений омолоджуючий ефект, підтягуючи шкіру, розгладжуючи зморшки і покращуючи колір обличчя.

І все це - без хірургічного втручання і уколів, без шрамів і необхідності післяопераційного догляду.

Найбільша наша цінність - це наші вдячні клієнти, які з радістю продовжують відвідувати кабінет, гідно оцінивши якість процедур і адекватні ціни.

Спеціалісти

Косметолог

Відгуки про Косметологічний кабінет "Леді Елеганс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук