Медичний порталУстановиКиївКлінікаКосметологічний центр "Мед-Арт"
Косметологічний центр Мед-Арт

Косметологічний центр "Мед-Арт"

Клініка

пров. Філатова 3/1 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 10.00 - 20.00
+38 (044) 287-17-88
+38 (099) 098-26-06
Сховати карту

Про установу

Косметологічний центр "Мед-Арт" є одним з кращих закладів по догляду за обличчям і тілом, підтримання краси природним шляхом та проведення косметологічних послуг. Центр існує вже більше 5 років на ринку України і надає свої послуги в Києві, Черкасах та Білій Церкві.
Серед послуг косметологічного центру Мед-Арт такі процедури, як лазерна епіляція, чищення обличчя, зволоження шкіри обличчя і тіла, професійні лімфодренажні, антицелюлітні і релаксаційні масажі, мезотерапія і ряд інших ін'єкційних методик, контурна пластика, плазмоліфтінг. Так само в центрі є унікальна турецька лазня Хаммам, до якої пропонується ряд SPA-процедур і масажів.
З косметологічним брендом Мед-Арт співпрацюють ряд світових виробників косметики, як Ingrid Millet і Carole Franck. Обладнання в Мед-Арт встановлено тільки найсучасніше, від кращих світових виробників. Так для лазерної епіляції застосовується лазер Lumenis Light Sheer - самий якісний апарат в даному сегменті. Поряд з ним використовується і інше устаткування: Viora Med (Ізраїль) і RegenLab (Швейцарія).
Наші фахівці навчалися як в Україні, так і в Європі, постійно проходять курси підвищення спеціалізації в Медичній академії післядипломної освіти, семінари з використання новітніх технологій і методик в косметології, а так само відвідують междунродние конгреси з прикладної естетики та косметології. Частина фахівців центру Мед-Арт є лекторами конгресів і авторами методичних посібників з косметології.
Переваги центру Мед-Арт:
- 15 - річний досвід фахівців.
- Стерильність кабінетів - кварцування кабінету згідно з графіком, що є унікальним для косметології в Україні.
- Система подвійної вентиляції - комфортна температура повітря круглий рік.
- Обробка рук персоналу, інструментів і кабінетів у відповідності з нормами.
- Постійні акції та знижки для наших клієнтів.

Відгуки про Косметологічний центр "Мед-Арт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук