Медичний порталУстановиХарківЛікувально-діагностичний центрКонсультативна поліклініка ДУ "ІОЗДП НАМН"

Консультативна поліклініка ДУ "ІОЗДП НАМН"

Лікувально-діагностичний центр , Дитяча поліклініка

просп. 50-річчя ВЛКСМ, 52-А , Харків, Харківська область
Пн-Пт.: 8.00 до 15.30 Сб.-Вс. - вихідний
+38 (0572) 62-20-01
Сховати карту

Про установу

 

Консультативна поліклініка ДУ "ІОЗДП НАМН" призначена для надання висококваліфікованої медичної допомоги дітям і підліткам у віці від 3 до 18 років з різних регіонів України. Поліклініка є базою для проведення наукових досліджень та підвищення кваліфікації різних категорій фахівців.

Консультативна поліклініка розрахована на 240-250 відвідувань на день. . Обслуговуються пацієнти з м. Харкова, а також районів Харківської області та іногородні з усіх регіонів України.

У консультативній поліклініці приймають висококваліфіковані фахівці різних спеціальностей.

Крім лікарів консультативної поліклініки прийом пацієнтів також здійснюють консультанти - наукові співробітники (кандидати і доктори наук) ДУ "ІОЗДП НАМН" - педіатри, психіатри, неврологи, ендокринологи, гінекологи, кардіоревматологи - всього 29 осіб.

На амбулаторному етапі за показаннями проводяться наступні методи обстеження: ЕКГ, ФКС, ЕхоЕС, РЕГ, ЕЕГ, ЕхоКГ, УЗД органів черевної порожнини, УЗД щитоподібної залози, УЗД молочних залоз, рентгенографія шлунково-кишкового тракту, органів грудної клітини, ізотопне дослідження функції печінки, нирок. Для комплексного подальшого обстеження і визначення подальшої тактики ведення хворі направляються в профільні відділення клініки Інституту.

При консультативній поліклініці є відділення відновного лікування, де пацієнти мають можливість займатися ЛФК при різних соматичних, психоневрологічних та ендокринних захворюваннях, а також відвідувати фізіотерапевтичні процедури за призначенням лікаря.

 

Фахівці

Гінеколог

Педіатр

Невролог

Психіатр

Ендокринолог

Кардіолог

Спеціалісти

Спеціаліст УЗД, Функціональна діагностика, Педіатр, Гінеколог, Невролог, Психіатр, Ендокринолог, Кардіолог, Ревматолог, Серце і судини

Відгуки про Консультативна поліклініка ДУ "ІОЗДП НАМН"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук