Медичний порталУстановиКиївПоліклінкаКонсультативна Поліклініка Центральної (Олександрівської) міської клінічної лікарні

Консультативна Поліклініка Центральної (Олександрівської) міської клінічної лікарні

Поліклінка

вул. Шовковична, 39/1 , Київ, Київська область
+38 (044) 287-74-97
+38 (044) 235-50-61
+38 (044) 287-67-97
+38 (044) 234-73-64
Сховати карту

Про установу

Своє існування консультативна поліклініка починає з 1937 року, коли  в складі лікарні було організовано поліклінічне відділення. У 1953 році  в лікарні було відкрито дільничну поліклініку для надання консультативної та лікувальної спеціалізованої допомоги дорослому населенню. В 1983 році  наказом  МОЗ СРСР в складі лікарні створено консультативну поліклініку на 150000  відвідувань за рік. Амбулаторно-поліклінічна допомога населенню під час реформування галузі охорони здоров’я  не втратила своєї актуальності .Головним принципом роботи й надалі  є доступність .Медична діяльність консультативної поліклініки по відношенню до пацієнта розцінюється з 4-х позицій: доступність, оптимальність, безпечність медичної допомоги, задоволеність пацієнтів. 

Консультативна поліклініка є координуючою ланкою  в вирішенні питань забезпечення ефективності  та диференціальної діагностики захворювань на до госпітальному етапі . Вирішити проблеми зі здоров’ям та запобігти розвитку хвороби допоможуть порада та майстерність професіоналів.

В консультативній поліклініці працюють висококваліфіковані лікарі вищої та першої категорій  з 15 спеціальностей, широко використовуються консультації завідуючих відділеннями лікарні і співробітників (професорів та доцентів ) кафедр Національного Медичного Університету  ім. О. О. Богомольця. В консультативній поліклініці можна пройти  ендоскопічне та УЗД обстеження;отримати медичну довідку для виїзду за кордон та провести профілактичні щеплення від гепатиту А та В,черевного тифу .кліщового енцефаліту та  малярії.

Фахівці

Дерматолог

Венеролог

Хірург

Терапевт

Сурдолог

Спеціалісти

Терапевт, Спеціаліст УЗД, Венеролог, Дерматолог, Сурдолог, Кардіолог, Гастроентеролог, Хірург

Відгуки про Консультативна Поліклініка Центральної (Олександрівської) міської клінічної лікарні

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук