Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрКонсультаційно-інформаційний центр "POSITUM"
Консультаційно-інформаційний центр POSITUM

Консультаційно-інформаційний центр "POSITUM"

Психологічний центр

пр-кт Перемоги, 67 , Київ, Київська область
sv@positum.cc
Сховати карту

Про установу

Консультації психотерапевтів з багаторічним досвідом практичної роботи, групова та індивідуальна психотерапія, тренінги з психології, а також центр організовує курси психотерапії позитивної (навчальний проект) - це основні напрямки роботи консультаційно-інформаційного центру "POSITUM".
Консультаційно-інформаційний центр "POSITUM" працює в руслі позитивної психотерапії.
Позитивна психотерапія грунтується на ідеї мобілізації внутрішніх ресурсів людини для прийняття позитивних рішень у будь-яких, навіть найскладніших життєвих ситуаціях.
Консультації психотерапевтів проводяться за такими напрямками як: особистісні проблеми людини, сімейні проблеми: проблеми у відносинах чоловіком / дружиною, у відносинах з дітьми, а також проблеми в колективі, проблеми у спілкуванні з людьми.
Проводиться індивідуальна і групова терапія.
На базі консультаційно-інформаційного центру "POSITUM" організовуються курси особистісного зростання, проводяться психологічні тренінги та семінари.
Робота фахівців центру грунтується на 3-х принципах:
1. принцип надії (позитивний підхід у баченні здібностей і можливостей людини);
2. принцип балансу (диференційний аналіз психодинамики особистості, результатом якого є гармонізація первинних і вторинних актуальних здібностей людини);
3. принцип самодопомоги (5-ступінчаста модель терапії, як стратегія гармонізації, адаптації та розвитку особистості, а потім допомоги людини собі і своєму оточенню).
Метод позитивної психотерапії заснований на глибокій вірі в те, що кожна людина наділена повною мірою всіма необхідними індивідуальними здібностями, щоб жити щасливо. Будь має доступ до невичерпних можливостям життя для свого особистісного зростання, індивідуального розкриття.
У кожному з нас закладено потенційні здібності і нам дано шанси і можливості для їх реалізації. Позитивна психотерапія дозволяє побачити це і розкрити у всій повноті.

Спеціалісти

Психолог, Психотерапевт

Відгуки про Консультаційно-інформаційний центр "POSITUM"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук