Медичний порталУстановиЛьвівДіагностичний центрКомунальна Львівська міська лікарня "Хоспіс"

Комунальна Львівська міська лікарня "Хоспіс"

Діагностичний центр

вул. Котляревського, 53 , Львів, Львівська область
Пн-Пт: 9.00 - 18.00
+38 (032) 237-35-96
+38 (032) 237-58-62
Головний лікар
Москвяк Евгений Иосифович
Сховати карту

Про установу

 Створення Хоспісу було закладено в програму «Українського милосердя і здоров'я» ще в 1989 році. Їм зацікавилася служба допомоги Мальтійського ордена, яка подарувала Львову частину лікарняного обладнання. Завдяки розумінню та сприяння міської адміністрації, був виділений будинок колишньої дитячої лікарні, в якому здійснили капітальний ремонт з метою створення максимально комфортних умов для важкої категорії хворих. Були розроблені методичні основи діяльності нового медичного закладу, затверджене штатний розклад і фінансування.

У березні 1997 року Хоспіс у Львові був відкритий.

Модель Хоспісу, як нова форма медико-соціального закладу паліативної медицини зумовлена потребою у вирішенні проблем надання медико-соціальної допомоги, догляду, психологічної реабілітації, а також психо-соціальної підтримки родичів на період хвороби або втрати близької людини. Слово "Хоспіс" в перекладі з латині означає притулок, пристанище.

Ще в хроніках середньовіччя є перші згадки про допомогу безнадійно хворим людям.

В останнє десятиліття В країнах Заходу розвивається мережа медичних закладів особливого типу "Хоспіс".

Ідея створення першого в світі хоспісу належить Ст. Зорзи (Англія).

Львівську міську лікарню "Хоспіс" створено на підставі рішення виконкому Львівської міської ради народних депутатів від 16 вересня 1994 року № 19 та наказом Управління охорони здоров'я Львівського міськвиконкому від 3.10.94 року № 190.

Комунальна Львівська міська лікарня «Хоспіс» - перший медичний заклад в Україні та єдина на Львівщині, яке призначене для невиліковно хворих людей і розраховане на стаціонар кількістю 30 ліжок.

Завданням "Хоспісу" є створення оптимальної якості життя в умовах важкої хвороби, полегшення безмежних страждань людини, його болю.

КЛГБ "Хоспіс" діє на підставі Статуту лікарні та Ліцензії на медичну практику.

Головний лікар - Москвяк Євген Йосипович, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, магістр державного управління.

Діяльність Хоспісу

Діяльність Хоспісу здійснюється згідно з чинним законодавством України, директивних та інструктивно - методичних документів Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства соціальної політики і праці України, управлінь охорони здоров'я та управлінь праці і соціальної політики обласних державних адміністрацій, місцевих органів влади, власного Статуту.

Спеціалісти

Терапевт

Відгуки про Комунальна Львівська міська лікарня "Хоспіс"

олена

06.09.2016 в 22:23

це єдина і найпотрібніша лікарня у м . львові- де кожний скаже --велике дякую -- працючим там лікарям та медсестрам .Хай,БоГ допомагає їм у цій нелегкій роботі-але їхня людяність - доброта і витримка допомагають безнадійно хворим людям відійти в \"потойбіччя\" з максимальною легкістю -і спокої .. головний лікар та його заступник п.Оксана - це люди з великої букви - достойні -всіх подяк ..

Додати відгук