Медичний порталУстановиСумиКлінікаКлуб Молодості і Здоров'я "Білона"
Клуб Молодості і Здоров'я Білона

Клуб Молодості і Здоров'я "Білона"

Клініка

вул. Харьківська, 23 , Суми, Сумська область
Пн-Нд: 8.30-20.00
+38 (0542) 65-17-00
+38 (050) 177-86-67,
+38 (067) 520-69-05
Сховати карту

Про установу

Клуб молодості і здоров'я " Білона " почав свою діяльність в 1996 р. для обслуговування населення м. Суми , як альтернативний медичний центр. Тут вперше в м. Суми були застосовані нові напрями в практичній медицині і косметології :

- Комплексне комп'ютерне обстеження всіх органів і систем .

- Методи багатоканальної електростимуляції нервово -м'язового апарату людини .

- Методи мануальної терапії.

- Акупресурою .

- Мікрострумової терапії .

- Гідроколонотерапія .

- Магнітолазерної терапії для лікування опорно -рухового апарату , шлунково -кишкового тракту , серцево - судинної системи.

- Ультразукове чистка обличчя.

- Транскраніальна елеторстімуляція структур головного мозку для лікування тютюнової залежності.

 На території України тільки в " Білона " виконується миостимуляция особи з гелевою міський - підтяжка і омолодження обличчя без операції.

Сьогодні спектр послуг розширюється і поповнюється новими сучасними методиками .

Медичний центр знаходиться на першому поверсі 9 -поверхового будинку в ізольованому приміщенні з окремим виходом. Займає площу 100 кв. м , приймальня для пацієнтів , діагностичний кабінет , кабінет масажу товстого кишечника , підводного душу -масажу , кабінет косметолога , психотерапевта , уролога , масажна кімната. Приміщення для манікюру та педикюру. У продажу ортопедичні вироби вітчизняного виробника.

У нашій компанії працюють професіонали , які живуть своєю професією , тонко відчувають людей і намагаються зробити все можливе заради блага пацієнта. Ми - команда лікарів , медсестер і фахівців йдуть до єдиної мети - зберегти і примножити здоров'я людей. Кожен доктор , що працює тут , - кваліфікований фахівець з досвідом роботи і прагненням до саморозвитку . Медсестра- грамотний і виконавчий працівник . Майстер манікюру і педикюру - фахівці високого рівня обслуговування . В цілому , весь персонал К М здоров'я " Білона " це згуртований колектив . Якщо Ви професіонал своєї справи і хочете стати частиною нашого дружного колективу , ми будемо раді бачити Вас в наших рядах.

Спеціалісти

Дерматолог, Косметолог, Масажист, Нарколог, Ортопед, Проктолог, Уролог

Відгуки про Клуб Молодості і Здоров'я "Білона"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук