Медичний порталУстановиІвано-ФранківськДіагностичний центр"Клініко - Діагностичний Центр"
Клініко - Діагностичний Центр

"Клініко - Діагностичний Центр"

Діагностичний центр

вул. Гетьмана Мазепи, 114- А , Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Пн- Нд: 8.30- 20.00
+38 (0342) 52-71-31,
+38 (0342) 52-76-66

+38 (066) 673-12-98
kdc.marketolog10@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Наш Центр унікальний. І це дійсно так , адже під одним дахом зібрана майже вся необхідна лікарям діагностична апаратура : ультразвукова діагностика , комп'ютерна томографія , фіброгастродуоденоскопія , мамографія , цистоскопія , кольпоскопія і потужна лабораторія.

Робота клініки відрізняється від державних і малих приватних медичних установ міста і області тим , що саме якість , а не ціна діагностичної апаратури є для нас вирішальним. Все обладнання центру - тільки від визнаних лідерів медичної індустрії. Так , наприклад , ультразвукові та рентгенівські дослідження здійснюються на обладнанні Siemens , відеоендоскопічної - на апаратурі Olympus , урологічні - на обладнанні Karl Stolz . Ми абсолютно переконані , що тільки на основі правильної діагностики можна здійснити правильне лікування.

Основним критерієм при відборі лікарів у наш Центр є переконливий досвід і практика . Ми працюємо тільки з професіоналами своєї справи. Порядність та етика наших співробітників настільки ж важливі для нас , як і їх професіоналізм і досвід. Особливу увагу ми приділяємо створенню доброзичливої ​​атмосфери в Центрі , адже ми працюємо , щоб допомогти нашим клієнтам одужати і зробити лікування максимально комфортним .

До Ваших послуг в КДЦ адміністратори , які допоможуть Вам спланувати процес проходження діагностичного обстеження таким чином , щоб всі процедури зайняли мінімум часу.

Сучасна клініка - чиста клініка .

Найвищі стандарти чистоти підтримуються в клініці 24 години на добу. Використання дезінфікуючих засобів та санітарно- епідеміологічний режим за стандартами ЄС дозволяє знищити бактерії і бруд , а також уникнути виникнення специфічних запахів у нашому закладі .

У діагностичних кабінетах ( це особливо важливо для кабінетів урології , гінекології та ендоскопії ) проводиться не тільки дезінфекція сучасними засобами , які відповідають світовим стандартам чистоти , а й проводиться кварцування кабінету. Після кожного клієнта крісло обробляють за допомогою дезінфектанту - тому чистота і безпека гарантована.

Переваги , які Ви відчуєте :

- Ми гарантуємо високу та стабільну якість діагностичних результатів . Для кожного діагностичного дослідження в КДЦ прописаний окремий протокол , детально визначає всі дії лікаря і медсестри при обстеженні , отже жоден з етапів не буде втрачена , і послідовність їх виконання будуть дотримані ;

- Бланки результатів досліджень містять показники , які повинні бути визначені для кожного даного виду обстеження , що виключає можливість пропустити один з пунктів ;

- Разом з результатами досліджень УЗД та ендоскопії Ви , при необхідності , можете отримати диск з відеозаписом процесу обстеження ;

- Результати всіх діагностичних тестів зберігаються в базі даних , які при необхідності легко відновити.

Фахівці

Рентгенолог

Ендоскопіст

Терапевт

Сімейний лікар

Судинний хірург

Хірург

Акушер

Гінеколог

Уролог

Стоматолог

Спеціаліст УЗД

Психолог

Гістолог

Цитолог

Лаборант

Імунолог

Спеціалісти

Рентгенолог, Ендоскопіст, Сімейний лікар, Терапевт, Судинний хірург, Хірург, Акушер, Гінеколог, Уролог, Стоматолог, Спеціаліст УЗД, Психолог, Гістолог, Цитолог, Лаборант, Імунолог

Відгуки про "Клініко - Діагностичний Центр"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук