Медичний порталУстановиДонецькДіагностичний центрКлініко-діагностична лабораторія "НОВА ДІАГНОСТИКА"
Клініко-діагностична лабораторія НОВА ДІАГНОСТИКА

Клініко-діагностична лабораторія "НОВА ДІАГНОСТИКА"

Діагностичний центр

вул. Лазаренка, 61 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 7.00 - 11.30, видача результатів 13.00 - 15.30
nd@newdiagnostics.dn.ua
Сховати карту

Про установу

Нова діагностика - міжнародний рівень якості підтверджений!

Приведення лабораторного процесу до світових стандартів якості - одна з головних цілей в роботі лабораторії "Нова діагностика".

Лабораторний бізнес - це масиви даних, від яких залежить здоров'я людини. Особливу увагу у своїй роботі ми приділяємо системі контролю якості, яка заснована на принципах стандартизації всіх етапів лабораторного дослідження. Завдяки співпраці з сертифікаційним органом TÜV SÜD (Німеччина) ми домоглися відповідності всіх технологічних етапів міжнародному стандарту ISO 9001:2008.

Концерн TÜV SÜD відомий у всьому світі як провідний незалежний сертифікаційний орган, що надає широкий спектр послуг із забезпечення якості, сертифікації та проведення аудитів. Стабільне підтримку якості на високому рівні підтверджується щорічними повторними перевірками (повторними аудитами). Раз на три роки необхідно проходити процедуру сертифікації заново.

З радістю повідомляємо нашим клієнтам, що в квітня 2013 року лабораторія "Нова діагностика" успішно пройшла ресертифікацію на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008. В результаті аудиту отримано підтвердження, що вимоги ISO 9001:2008 успішно виконані (реєстраційний номер сертифіката 12100 38260 TMS).

Лабораторія "Нова діагностика" надає можливість лікарям і пацієнтам отримувати достовірні результати від медичної лабораторії справді європейського рівня. Здати аналізи у нас можна одноразово, наприклад, в профілактичних цілях або багато разів (у динаміці), наприклад, для діагностики захворювання і контролю ефективності застосовуваного лікування.

Наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що "Нова діагностика - це експерт Вашого здоров'я!"

Спеціалісти

Лаборант

Відгуки про Клініко-діагностична лабораторія "НОВА ДІАГНОСТИКА"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук