Медичний порталУстановиДонецькДіагностичний центрКлініко-діагностична лабораторія "Надія"
Клініко-діагностична лабораторія Надія

Клініко-діагностична лабораторія "Надія"

Діагностичний центр

вул. Литвинова, 22 , Донецьк, Донецька область
Пн-Нд: 8.00 - 16.00
+38 (062) 385-88-03
+38 (062) 385-87-03
nadia@interdon.net
Головний лікар
Козловский Дмитрий Викторович
Сховати карту

Про установу

Високоякісна організація лабораторної служби в даний час набуває першочергового значення для лікарів, які обирають своєчасне і правильне лікування для своїх пацієнтів.

У даний момент лабораторія включає в себе цілий ряд підрозділів.

Відділ загальної клініки та гематології вивчає морфологічний склад клітин крові і кісткового мозку при різних патологіях, включаючи онкогематології; проводить изосерологические дослідження; виконує аналізи сечі, сперми, соку передміхурової залози, выпотных рідин, мокротиння, виділень сечостатевих органов.

Отдел біохімічних досліджень виконує широкий спектр тестів, серед яких є не тільки «рутинні», але і унікальні.

Відділ цитологічних і патологогистологических досліджень забезпечує точну морфологічну діагностику в першу чергу онкологічних захворювань, а також захворювань запального, дистрофічного та іншого характеру.

Відділ імунологічних досліджень охоплює значну область лабораторних обстежень: досліджуються функції залоз внутрішньої секреції від вищих відділів мозку до кінцевих органів і тканин - мішеней. Виявлення онкопатології представлене широким рядом сучасних онкомаркерів.

Основним напрямком діяльності молекулярно-біологічного відділу закладу кдл центру є діагностика широкого спектру інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, комплексна діагностика бактеріального вагінозу, папиломавирусной інфекції, парентеральних вірусних гепатитів, інфекцій, що викликаються вірусами групи герпесу, парвовирусной інфекції. Дослідження проводяться з використання інноваційного методу Real-time PCR, принциповою особливістю якого є можливість детекції продуктів ампліфікації безпосередньо під час проведення реакції. Дослідження проводяться на сучасному обладнанні провідних зарубіжних і вітчизняних виробників з використанням сертифікованих тест-систем та наборів реагентів.

Відділ бактеріологічних досліджень є самим молодим підрозділом.

Спеціалісти

Лаборант

Відгуки про Клініко-діагностична лабораторія "Надія"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук