Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка здорових судин
Клініка здорових судин

Клініка здорових судин

Клініка

вул. Академіка Вільямса, 4 , Київ, Київська область
+38 (044) 467-63-89
+38 (095) 068-30-74
info@inno-health.com
Головний лікар
Бабій Ігор Петрович
Сховати карту

Про установу

Клініка здорових судин (клініка Уляни Лущик) - медичний заклад, який надає пацієнту доскональну інформацію про стан його здоров'я.
Дана клініка пропонує як ефективні шляхи його поліпшення або відновлення, так і профілактику з метою підтримки працездатності на високому рівні.
Однією з особливостей клініки є відновлення нормального функціонування нервової та судинних систем. А так само відновлення головного мозку поряд з корригирования психоемоційного стану на основі методів доказової медицини з використанням передових медичних технологій і власних розробок.
Наша основна перевага - комплексна діагностика та індивідуально орієнтоване лікування дорослих і дітей за авторською методикою під чітким контролем фахівців за допомогою сучасної медичної апаратури з можливістю отримання стабільного досить позитивного результату. Головні напрямки діяльності: медична профілактика і нейрореабілітація. Клініка Уляни Лущик поставила собі мету досягти гармонійного розвитку особистості завдяки союзу фізичної, соціальної, психічної та духовної складових здоров'я, засвідчуючи таким засобом прогрес медичної науки. Ініціюючи позитивні зміни в лікаря, пацієнта і суспільстві, ми прагнемо допомогти усвідомити всю необхідність здорового способу життя і активно приєднатися до нього.

Фахівці

Невролог

Функціональна діагностика

Радіолог

Педіатр

Рефлексотерапет

Спеціалісти

Невролог, Функціональна діагностика, Радіолог, Педіатр, Рефлексотерапет, Судинний хірург

Відгуки про Клініка здорових судин

Пациент

11.07.2013 в 17:17

Новая вывеска печально известной "клиники уляны лущик". А методы обмана остались прежние?

сім\'я Степаненко

07.08.2014 в 22:22

Ми тут лікуємося вже 18 років, починали ще в Істині. \r

\n

https://www.youtube.com/watch?v=L8pWTLGd36U

Додати відгук