Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка "Вітацелл" ("Vitacell")
Клініка Вітацелл (Vitacell)

Клініка "Вітацелл" ("Vitacell")

Клініка , Лікувально-діагностичний центр, Жіноча консультація

вул. Микільсько-Слобідська, 2-б , Київ, Київська область
Пн-Пт: 8:00 - 18:00
+38 (044) 4-939-839
+38 (044) 516-72-44
+38 (044) 541-09-20
vitacell@svitonline.com
Сховати карту
Філії:
Клініка Маркова
вул. Раїси Окіпної, 4 Б

Про установу

Пріоритетним вектором у роботі клініки є діагностика та лікування TORCH - інфекцій (інфекцій, що передаються через плаценту під час вагітності) у жінок дітородного віку, вагітних, новонароджених та дітей, а також хронічних рецидивуючих вірусних, бактеріальних, протозойних та інших інфекцій і спричинених ними хвороб у дітей і дорослих.
Основний принцип роботи клініки: "добре лікується те, що добре діагностується". Багато пацієнтів звертаються в клініку не зазнавши довгоочікуваного полегшення після попередніх незліченних обстежень та консультацій зі словами: "це - наша остання надія".
Більше 40% діагнозів встановлюється в клініці вперше, у тому числі близько 20% - як зміна спочатку помилково встановлених. Тому другим неофіційним можна вважати назву клініки "Остання надія".
B клініці не тільки виконують сучасні лабораторні дослідження, але призначають і проводять адекватне лікування до одужання або стійкої клінічної ремісії. Багато методики лікування і комбінації лікарських препаратів є оригінальними і захищені патентами України. У зв'язку з формуванням при багатьох хронічних інфекціях сімейних вогнищ (респіраторні хламідіози і мікоплазмози, герпесвірусні інфекції, носійство стафілококів і хронічна стафілококова хвороба, урогенітальні інфекції, дисбактеріози носоглотки та ін) запорукою успішного лікування та одужання є, як правило, обстеження та лікування всіх членів сім'ї. Більшість постійних пацієнтів клініки протягом багатьох років обслуговуються за програмою "Сімейний лікар". У клініці "Вітацелл" чинять планову медичну допомогу і проводять забір матеріалу для лабораторних досліджень на дому.
Основні напрямки медичної допомоги в клініці "Вітацелл":
Діагностика, лікування, профілактика TORCH-інфекцій у жінок репродуктивного віку та вагітних.
Діагностика та лікування внутрішньоутробних інфекцій плода та новонароджених.
Встановлення етіологічного діагнозу і лікування дітей з симптомами ураження нервової системи (затримки розвитку, гідроцефалія, кісти головного мозку, епілептичний синдром, епілепсія тощо) і очей.
Етіологічна діагностика хронічних нейроінфекцій (арахноїдит, енцефаліт, діенцефальний синдром, демієлінізуючі процеси, розсіяний склероз) у дорослих.
Діагностика активних форм і комбінована противірусна терапія герпетичних інфекцій, викликаних вірусами простого герпесу (HSV 1/2) та оперізувального герпесу (HZV), цитомегаловірусом (CMV), вірусом Епштейна-Барр (EBV).
Етіологічна діагностика і лікування синдрому хронічної втоми у дорослих і дітей.
Імунологічне обстеження і лікування пацієнтів з хронічними вірусними гепатитами В (HBV), С (HCV) і гепатитом G (HGV).
Арбітражна діагностика та лікування гострих, хронічних і "залікованих" хламидиозов і мікоплазмозів, в т.ч. уреаплазмоз у жінок і чоловіків.
Альтернативне (консервативне) патентований лікування папілома-вірусної (HPV) інфекції у дітей (ювенільний рецидивуючий папіломатоз гортані) і дорослих (гострокінцеві кандиломи геніталій)
Діагностика та лікування хелікобактерної інфекції шлунка і 12-палої кишки.
Комбінована імунотерапія (без антибактеріальних препаратів) стафілококового хроніосепсису: рецидивуючі фурункули, ячмені, гідроаденіти, парапроктіти та ін
Діагностика та лікування без антибіотиків дисбактеріозів кишечника, шкіри, носоглотки, легенів, очей, нирок і урогенітальної зони у дітей та дорослих.
Диференціальний діагноз і лікування алергічних і псевдоаллергических станів у новонароджених і дітей.
Діагностика, лікування, профілактика вроджених і набутих імунодефіцитів.
Імунологічно контрольована вакцинація дітей (індивідуальні та календарні графіки) і дорослих.
Діагностика і диференціальний діагноз лихоманок і Субфебрилітет у дітей і дорослих.
Верифікація захворювань інфекційної етіології з невизначеним діагнозом.
Незалежні медичні висновки про результати лабораторних досліджень, встановлених діагнозах і лікувальних рекомендаціях в області інфекційних хвороб.

Фахівці

Офтальмолог (окуліст)

Хірург

Дерматолог

Венеролог

Педіатр

Гомеопат (нетрадиційна медицина)

Уролог

Гінеколог

Отоларинголог (ЛОР)

Спеціалісти

Гінеколог, Отоларинголог (ЛОР), Уролог, Офтальмолог (окуліст), Хірург, Педіатр, Дерматолог, Венеролог, Гомеопат (нетрадиційна медицина)

Відгуки про Клініка "Вітацелл" ("Vitacell")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук