Медичний порталУстановиКиївМедичний центрКлініка відновлювального лікування "Центр Кінезотерапії"
Клініка відновлювального лікування Центр Кінезотерапії

Клініка відновлювального лікування "Центр Кінезотерапії"

Медичний центр , Реабілітаційний центр

просп. Червонозоряний, 17 , Київ, Київська область
+38 (044) 599-50-89
+38 (067) 753-01-68
drzubets@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Кінезотерапія - лікування рухом міжхребцевих гриж, остеохондрозу, артрозу, коксартрозу, сколіозу, а також лікування суглобів і спини.
Унікальність методу полягає в лікуванні не спокоєм, а правильно і індивідуально підібраними рухами, тобто кінезотерапією. Лікування в Центрі Кінезотерапії призводить до повного відновлення працездатності і якості життя!
Використання спеціальних ортопедичних тренажерів дозволяє проводити регулярне тривале дію на хребет, суглоби і м'язи шляхом їх витягання, з одночасним виконанням спеціального комплексу вправ. При витягненні хребта в міжхребцевих дисках відбувається вакуумування грижі і зняття компресії з нервового корінця, що призводить до зняття больового синдрому. При плавному, збалансованому впливі на глибоку мускулатуру спини (утворить м'язовий корсет хребта) нерухомість заблокованих суглобів (хребців з міжхребцевими дисками) компенсується за рахунок рухливості сусідніх міжхребцевих суглобів. Хребет природним чином розтягується, і за рахунок цього відновлюється харчування еластичного ядра міжхребцевого диска, правильне взаємне розташування хребців відносно один одного.
При дії на суглоби подібним чином відбувається поступове відновлення "суглобового апарату" (суглобові поверхні, суглобова сумка, зв'язки, м'язи) після травм, оперцій і т.д. Спеціально сконструйовані ортопедичні тренажери виключають осьову навантаження на суглоб, і від периферії до центру відновлюють пошкоджені області. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма, яка враховує його особисті особливості і рівень фізичного розвитку, ступінь захворювання, загальний стан здоров'я.
Послуги Центру Кінезотерапії включають:
- Лікування грижі хребта без операції
- Повна діагностика організму
- Комплексні програми лікування
- Суглобова гімнастика
- Кінезотерапія
- Фізіотерапевтичне відділення
- Витягування хребта
- Реабілітація після інсульту
- Відновлення після операції
- Допомога на дому
- Бальнеотерапія

Спеціалісти

Кінезітерапевт, Ерготерапевт, Реабілітолог, Масажист, Логопед, Ортопед, Вертебролог, Травматолог, Невролог, Фізіотерапевт

Відгуки про Клініка відновлювального лікування "Центр Кінезотерапії"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук