Медичний порталУстановиКиївКлінікаКлініка тибетської медицини
Клініка тибетської медицини

Клініка тибетської медицини

Клініка

вул. Воровського, 32 , Київ, Київська область
+38 (044) 360-25-74
+38 (066) 228-04-39
Сховати карту

Про установу

З двадцять сьомого липня 2004 року в Києві розпочав прийом пацієнтів професор Інституту Тибетської медицини доктор Сонам Дорджи. На сьогоднішній це третій після Кельна і Амстердама лікар Тибетської медицини, практикуючий за межами Тибету. Тут, в Україні, містер Дорджі проводить діагностику, визначаючи причину захворювання і призначає індивідуальне лікування спеціальними препаратами. Ці препарати представляють собою суміш тибетських трав, мікроелементів (в мікродозах) - благородних металів, поєднуючи в собі, таким чином, переваги фітотерапії і гомеопатії. Лікування триває від одного до шести місяців і складається з місячних курсів прийому препаратів голковколювання, иглоприжигания, тибетського лікувального масажу і біокорекції. По закінченні місячного курсу проводиться контрольна діагностика, яка визначає ефективність попереднього лікування та, за необхідності, корекцію застосовуваних методик.

Доктор Дорджі - один з чотирьох лікарів, які спостерігають за здоров'ям Його Святості Далай-Лами. За двадцять років лікарської діяльності він працював в Австралії, Австрії і Франції, незмінно повертаючись з чудовими відгуками роботодавців і захопленими - пацієнтів. На поїздку в Україну він отримав особисте благословення Його Святості Далай-Лами 14.

У тибетській медицині не існує спеціалізації - кожен лікар лікує весь організм, а не якийсь один орган. Це називається гармонізацією організму. Тому результатом лікування є не тільки усунення основного захворювання, але й поліпшення супутніх.

Область наукових інтересів доктора Дорджі зачіпає сферу патології нервової системи. За цикл робіт, присвячених лікуванню ДЦП (у пацієнтів різного віку) в 1999 р. йому було присвоєно ступінь доктора медицини.

Юрій Олександрович Мазепа - лікар з тридцятирічним стажем , більшу частину якого пропрацював завідувачем реанімаційними відділеннями великих лікарень р. Києва, в т.ч. 7 років - у Жовтневій лікарні. Тому весь цей час він був упевнений, що в медицині побачив все, все знає і все вміє. Однак, почавши співпрацю з доктором тибетської медицини Сонамом Джорджі, Юрій Олександрович щодня почав відчувати себе здивованим першокурсником: виявляється багато хрестоматійно некурабельные захворювання можна не тільки повернути назад, але і перемогти.

Спеціалісти

Гомеопат (нетрадиційна медицина)

Відгуки про Клініка тибетської медицини

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук