Медичний порталУстановиСевастопольКлінікаКлініка сучасної урології "АЛІФ"
Клініка сучасної урології АЛІФ

Клініка сучасної урології "АЛІФ"

Клініка

вул. Леваневського, 25 , Севастополь, Крим
+38 (0692) 94-94-04
+38 (095) 037-19-97
Сховати карту

Про установу

Лікування сечокам'яної хвороби без операції!

Севастопольська клініка "Аліф" перший і поки що єдиний медичний заклад в Криму проводить процедуру видалення каменів у нирках не хірургічним методом використовуючи сучасну систему DORNIER COMPACT SIGMA, яка є ударно-хвильовим литотриптором для проведення екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії (ESWL / ЕУХЛ) під ультразвуковим наведенням на камінь без впливу рентгенівського випромінювання.

Захворюваність сечокам'яною хворобою (СКХ) як і раніше залишається високою і не має тенденції до зменшення - 3% населення страждають цією недугою. Незважаючи на те, що ця хвороба відома з давніх часів (найдавніший камінь знайдений археологом Смітом у 1901 році в мумії, похованої 7000 років тому), етіології, тобто причини її виникнення медична наука не знає досі. Однак, не маючи можливості попередити каменеутворення в сечовивідних шляхах, сучасна урологія накопичила величезний досвід у видаленні каменів із сечових шляхів. Ці методи до цього моменту стають для пацієнта все більш безпечними і малотравматичними. Як відомо, камінь сам по собі не страшний, страшні ускладнення, які він може викликати.

Ці ускладнення виникають тоді, коли камінь порушує відтік сечі на будь-якому з ділянок сечового тракту. Самим відомим ускладненням МКБ є ниркова коліка. Вважається, що серед усіх гострих хірургічних станів це найсильніше за больовими відчуттями. Але набагато більш грізним є ускладнення, яке може виникнути слідом за нирковою колькою - атака пієлонефриту, або запалення ниркової тканини. Саме воно може призвести до втрати нирки і навіть до фатальних наслідків. У зв'язку з вищевикладеним хотілося б підтвердити часто повторювану істину про те, що у всіх випадках сечокам'яної хвороби необхідно, не гаючи часу, звернутися за консультацією до лікаря. Саме він зможе оцінити ступінь загрози і підібрати разом з вами оптимальний для конкретної ситуації метод лікування СКХ.

Світовий досвід лікування свідчить, що 5% каменів сечової системи видаляється оперативним шляхом (традиційні відкриті операції), 5% видаляються за допомогою ендоскопічного обладнання і 90% каміння методом дистанційної літотрипсії (ДЛТ).

У клініці "Аліф" представлені всі сучасні методи лікування сечокам'яної хвороби, які тепер доступні і в Севастополі.
Послуги надаються клінікою сучасної урології "Аліф" в Севастополі:

Дистанційна (безконтактна) литотрипся
Дроблення каменів лазером (лазерна літотрипсія)
Лікування захворювань передміхурової залози

Спеціалісти

Терапевт, Уролог

Відгуки про Клініка сучасної урології "АЛІФ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук